Pagina 468 din 468 PrimulPrimul ... 368418458466467468
Rezultate de la 3.737 la 3.743 din 3743

Subiect: Bijuteriile miresei

Inregistrat
    07.09.2009

Implicit Re: Bijuteriile miresei

Citat Postat de antonia2011 Vezi mesajul
    MIss ai comandat cumva de la Joseph...? MI se pare ca am vazut la topicul general...
    Eu i-am scris acum cateva zile si vad ca inca nu mi-a raspuns. Cred ca o voi suna luni.
    Da, de la Josephine. Raspunde cam o data pe saptamana, in general marti.

Citat Postat de MissSwan Vezi mesajul
    Da, de la Josephine. Raspunde cam o data pe saptamana, in general marti.
    Ah, ok merci. Nu as vrea sa fiu agasanta. Trebuie sa ma gandesc pana atunci exact ce mi se potriveste avand in vedere ca am schimbat rochia in ultimul moment si am trecut de la vintage la....clasic? Ce aveam in minte nu se mai potriveste cu rochia...

Inregistrat
    01.11.2011

O parere fetelor... pe rochie am pietre(poza nr1)si accesoriul pt par e cel din poza nr 2.Am gasit o bratara(asemanatoare celei din poza nr 3)dar cu pietrele albe.E prea mult?
    Imagini atasate Imagini atasate
    Carmen

Inregistrat
    12.08.2010

Eu una am avut un set cu perle cand am fost mireasa. Si e prima data cand aud de superstitia cu perlele. Nu cred ca ma feream de ele daca stiam inainte de nunta. Sunt intradevar frumoase, albe de regula si foarte feminine. Deci - de ce nu? Apropo de comentariul care aducea aminte despre trendul de a purta perle in America: auzeam zilele astea de un procent covarsitor de aproape 40% rata de divort din 100 de casatorii. Ma intreb - oare toate or fi purtat perle?

Inregistrat
    19.07.2012

Tocmai mi-am comandat bijuteriile si sunt super incantata, abia astept sa le primesc
    Am cautat foarte mult si nu gaseam ce imi doream, deoarece am vrut sa fie roz, cu cristale swarovski roz sau cu cuart roz.
    Am gasit pana la urma cu cristale swarovski. A fost tare greu, ca nu imi placea forma, toate erau rotunde, patrate, inimioare, lacrimi si alte cele.
    Cele pe care le-am gasit sunt perfecte Din pacate nu am gasit si bratara, dar cred ca voi purta o bratara din argint simpla si gata.
    Voi avea si pantofi tot roz mai pal, sper sa nimeresc nuantele cat mai apropiate.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    17.08.2012

Citat Postat de teodorescu.anca Vezi mesajul
    Tocmai mi-am comandat bijuteriile si sunt super incantata, abia astept sa le primesc
    Am cautat foarte mult si nu gaseam ce imi doream, deoarece am vrut sa fie roz, cu cristale swarovski roz sau cu cuart roz.
    Am gasit pana la urma cu cristale swarovski. A fost tare greu, ca nu imi placea forma, toate erau rotunde, patrate, inimioare, lacrimi si alte cele.
    Cele pe care le-am gasit sunt perfecte Din pacate nu am gasit si bratara, dar cred ca voi purta o bratara din argint simpla si gata.
    Voi avea si pantofi tot roz mai pal, sper sa nimeresc nuantele cat mai apropiate.
    Aveau si pe mov?

Inregistrat
    16.06.2013

buna,
    Mai ai setul din poza? il vinzi cumva? as fi interesata sa il cumpar.

Citat Postat de Blue_Selene Vezi mesajul
    Eu am un set de perle pe care vreau sa-l port la nunta cu exceptia cerceilor pe care vreau sa-i inlocuiesc cu un model mai "atarnator". Voi care ziceti ca sunt mai draguti?

Pagina 468 din 468 PrimulPrimul ... 368418458466467468

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us