Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 10

Subiect: Candy bar nunta

Inregistrat
    28.03.2011

Smile Candy bar nunta

Salut, miresicilor! Ce parere aveti de noul trend: candy bar?
    Stie careva firme care se ocupa cu asa ceva in Oradea?
    Poate sunt miresici care nu doresc sa apeleze la o firma specializata si vor sa si-l faca singure.
    De unde se pot achizitiona bomboniere, boluri, diverse recipiente pentru bomboane la un pret rezonabil etc.?
    De unde se pot achizitiona bomboane, prajiturele, acadele etc.?

Cred ca va fi o discutie extrem de "dulce"...
    Opinii, sugestii, pareri?

Inregistrat
    24.08.2009

Implicit Re: Candy bar nunta

Citat Postat de anaid_c Vezi mesajul
    Salut, miresicilor! Ce parere aveti de noul trend: candy bar?
    Stie careva firme care se ocupa cu asa ceva in Oradea?
    Poate sunt miresici care nu doresc sa apeleze la o firma specializata si vor sa si-l faca singure.
    De unde se pot achizitiona bomboniere, boluri, diverse recipiente pentru bomboane la un pret rezonabil etc.?
    De unde se pot achizitiona bomboane, prajiturele, acadele etc.?

Cred ca va fi o discutie extrem de "dulce"...
    Opinii, sugestii, pareri?

este un topic aici ...gasesti mai multe info...sau vroiai numai pe oradea?
    http://www.miresici.ro/forum/showthr...=25786&page=15

Inregistrat
    28.03.2011

Citat Postat de andi5 Vezi mesajul
    este un topic aici ...gasesti mai multe info...sau vroiai numai pe oradea?
    http://www.miresici.ro/forum/showthr...=25786&page=15
    Pe Oradea vroiam, dar multumesc pentru link, ma voi inspira si de acolo.

Inregistrat
    24.07.2010

Buna, e interesanta ideea, am vazut si eu la cateva nunti dar dupa parerea mea nu are asa mare succes. Vreau sa-ti spun ca eu am avut la nunta un cocktail bar cu un barman specializat in asa ceva care toata noaptea doar asa a facut si a fost super, cu atat mai mult daca nunta e vara, cocktailurile sunt racoroase, cu gheata, cu sau fara alcool...oricum noua ne-a placut si a prins foarte bine. Daca vrei mai multe detalii iti stau la dispozitie. Succes sa gasesti tot ce iti doresti!

Inregistrat
    28.03.2011

Citat Postat de AnkBica Vezi mesajul
    Buna, e interesanta ideea, am vazut si eu la cateva nunti dar dupa parerea mea nu are asa mare succes. Vreau sa-ti spun ca eu am avut la nunta un cocktail bar cu un barman specializat in asa ceva care toata noaptea doar asa a facut si a fost super, cu atat mai mult daca nunta e vara, cocktailurile sunt racoroase, cu gheata, cu sau fara alcool...oricum noua ne-a placut si a prins foarte bine. Daca vrei mai multe detalii iti stau la dispozitie. Succes sa gasesti tot ce iti doresti!
    Poti sa imi trimiti un mesaj privat cu datele de contact ale barmanului si cat a costat (barmanul, bauturile etc.)?
    Multumesc mult!

Inregistrat
    16.03.2008

si eu sunt pentru coktayl bar!! cred ca lumea ar fi mult mai incantata si ar putea profita pe deplin de deliciile preparate, pe cand de bombonele profita mai mult copiii sau te incanta doar cu privirea
    daca vrei poti sa iti cumperi singura niste boluri de sticla de la Microlit si bombonele si sa iti faci tu cateva pe o masa pe care pui si fructele, prajiturele, fantana de ciochi daca ai....
    mie mi-a facut Mia Susman (decoratoarea) 2 boluri mari de sticla cu Rafaelo si cirese care au fost de mare efect si au fost devorate repede :P

Inregistrat
    13.01.2012

Cred ca totusi Micr...-ul este cam scump , boluri frumoase si tot felul de borcanase se gasesc pe la supermarket-urile mai mari, iar la ikea e "lumea lor" , accesorizate cu panglici si fundite pe care le puteti cumpara de la Magazinul Universal Cr..ul
    Bombonelele dac le iei la vrac nu cred ca sunt asa scumpe ... numai timp si nervi sa aveti :P

Inregistrat
    11.03.2012

Citat Postat de anaid_c Vezi mesajul
    Pe Oradea vroiam, dar multumesc pentru link, ma voi inspira si de acolo.

La cei de la cauttort.ro am vazut pe facebook candy bar. ei au o cofetarie pe decebal in loc la fostul SMO
    Oricum au si site si pe facebook ii gasesti. Am atasat si o poza de pe pagina lor de facebook.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us