Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 19 din 19

Subiect: Botezul - obligatii si obiceiuri

Inregistrat
    23.09.2008

Implicit Re: Botezul - obligatii si obiceiuri

observ ca nu s-a mai scris demult pe acest topic dar as fi curioasa unde ati facut voi botezul bebelusilor, daca ati avut formatie sau dj. noi ne gandim sa facem in decembrie insa nu prea avem idee incotro sa ne indreptam. va multumesc ptr orice sugestie.

Inregistrat
    27.07.2010

Citat Postat de oana4c Vezi mesajul
    observ ca nu s-a mai scris demult pe acest topic dar as fi curioasa unde ati facut voi botezul bebelusilor, daca ati avut formatie sau dj. noi ne gandim sa facem in decembrie insa nu prea avem idee incotro sa ne indreptam. va multumesc ptr orice sugestie.
    Noi am facut botezul la restaurantul Cordus, am vrut sa fie restrans, dar tot s-au adunat 30 de persoane. Am fost multumiti de raportul calitate pret.
    Nu am avut nici formatie, nici dj, pentru ca nu o mai scoteam la capat cu banii nici fotograf n-am avut, au facut prietenii poze. Am avut doar muzica ambientala pusa de restaurant

Inregistrat
    23.09.2008

Citat Postat de Iulia_ Vezi mesajul
    Noi am facut botezul la restaurantul Cordus, am vrut sa fie restrans, dar tot s-au adunat 30 de persoane. Am fost multumiti de raportul calitate pret.
    Nu am avut nici formatie, nici dj, pentru ca nu o mai scoteam la capat cu banii nici fotograf n-am avut, au facut prietenii poze. Am avut doar muzica ambientala pusa de restaurant
    Multumesc ca m-ai luminat un pic. Nu stiam ca restaurantul iti poate pune muzica ambientala. Nici pe noi nu ne dau banii afara din casa de aia intreb cam cum ati organizat voi sa ma orientez.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us