Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 25

Subiect: spina bifida

Inregistrat
    31.07.2008

Implicit Re: spina bifida

Citat Postat de ShivaSi Vezi mesajul
    Singura indrumare pe care ti-o pot da e sa te interesezi de neurologii de la Tg. Mures. Astia din Cluj sunt penali.
    Eu sper ca tu vorbesti din cunostinta de cauza, nu doar de dragul de a vorbi. Pentru ca medicii astia penali de la Cluj, de care zici tu, au reusit sa faca o fetita cu spina bifida care nu-si simtea picioarele de la genunchi in jos, sa mearga. Iar eu, din pacate, nu vorbesc din carti, ci din realitate.

Inregistrat
    11.11.2011

Citat Postat de alexandrarotar Vezi mesajul
    Eu sper ca tu vorbesti din cunostinta de cauza[...]
    Fratele meu a fost diagnosticat cu scleroza in placi iar cei din Cluj nu au vrut, fara spaga consistenta, sa-l includa in ceva program ce-i asigura tratament gratuit.

Recunosc ca n-am specificat ce inseamna pt. mine "penali".

Inregistrat
    31.07.2008

Citat Postat de ShivaSi Vezi mesajul
    Fratele meu a fost diagnosticat cu scleroza in placi iar cei din Cluj nu au vrut, fara spaga consistenta, sa-l includa in ceva program ce-i asigura tratament gratuit.

Recunosc ca n-am specificat ce inseamna pt. mine "penali".
    Imi pare rau pentru fratele tau.

Asta asa e, sunt medici si medici. Din pacate sunt prea putini care sunt oameni si profesionisti in adevaratul sens al cuvantului.

Inregistrat
    01.03.2009

astazi la 19:00 avem programare la dr..ma rog la Dumnezeu sa venim cu vesti bune

Inregistrat
    28.04.2009

Citat Postat de mikabubu Vezi mesajul
    astazi la 19:00 avem programare la dr..ma rog la Dumnezeu sa venim cu vesti bune
    Sper ca a fost bine si vestile sunt incurajatoare

Inregistrat
    30.11.2009

Imi cer scuze daca ma bag in seama dar am citit topicul din intamplare si sper ca ai primit vesti bune de la medic

Inregistrat
    01.03.2009

am primit vesti bune de la dr neurolog..neurologic este sanatoasa insa sa scapam orice suspiciune de aceasta boala ne-a recomandat si o ecografie..o vom face pe 24 aprilie..speram ca si atunci sa venim cu vesti bune..va multumesc ca sunteti alaturi de noi

Va doresc un Paste Fericit plin de liniste si intelegere!!!

Inregistrat
    30.11.2009

am primit vesti bune de la dr neurolog..neurologic este sanatoasa insa sa scapam orice suspiciune de aceasta boala ne-a recomandat si o ecografie..o vom face pe 24 aprilie..speram ca si atunci sa venim cu vesti bune..va multumesc ca sunteti alaturi de noi

Va doresc un Paste Fericit plin de liniste si intelegere!!!
    Ma bucur din suflet ca este bine,sper acum sa va iasa si ecografia bine ca sa scapati de orice alta suspiciune.PASTE FERICIT TUTUROR

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us