Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 11 din 11

Subiect: Castiga un voucher de 200 euro de la Silhouette!

Inregistrat
    22.08.2011

Implicit Re: Castiga un voucher de 200 euro de la Silhouette!

Am tinut dieta timp de 8 saptamani, am urmat instructiunile dietei Dukan.Timp de trei saptamani am mancat doar legume, apoi 2 saptamani doar carne.Am slabit dupa 4 saptamani deja 5 kg.A fost greu la inceput, dar dupa ce m-am obisnuit cu dieta m-am simtit extraordinar:-) post sa ma pregatesc pentru nunta linistita:-)

Inregistrat
    30.09.2010

avand in vedere ca mai sunt mai putin de 3 luni pana la nunta si ca eu am cu vreo 10 kg peste cat ar trebui, de vreo luna am intrat la regim:
    - am 5 mese pe zi, incerc sa fie la ore fixe, 2 dintre ele sunt de fapt gustari, adik un fruct
    - am renunta de tot la paine iar la capitolul dulciuri incerc sa ma abtin cat de mult pot (daca inainte mancam o juma de cioco fara niciun resentiment, acum dupa 1 cubulet ma mustra constiinta)
    - beau ceai antiadipos in fiecare seara
    - am fost la cateva sedinte de electrostimulare
    - mi-am cumparat aparat de masaj Relax&Tone si in fiecare seara il folosesc
    - AM IN PLAN peste vreo sapt-doua sa incep si aerbic

despre rezultate nu prea stiu ce sa va spun pt ca evit sa ma cantaresc a devenit destul de vizibil faptul ca am slabit (multi imi spun asta, fara sa stie ca-s la dieta ), plus ca ma simt mult mai usoara si rezultatele se vad in sifonier: haine care altadata erau fixe acum stau in voie pe mine!
    iar despre motivare va spun ca doar minunata mea rochita de mireasa ma face sa rezist eroic si sa vreau sa slabesc...doar gandul ca voi fi pt o zi o "printesa"....

Inregistrat
    07.02.2005

Fetelor, castigatoarele concursului sunt:

olgutza26
    nikoletta
    madalinapt

Felicitari!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us