Pagina 84 din 84 PrimulPrimul ... 3474828384
Rezultate de la 665 la 672 din 672

Subiect: Firme decoratiuni/ organizare evenimente in jud. Prahova

Inregistrat
    11.03.2010

Implicit Re: Firme decoratiuni/ organizare evenimente in jud. Prahova

Citat Postat de albinutzagalbena Vezi mesajul
    Noi am colaborat cu cei de la Niram Wedding pe partea de aranjamente de sala si de aranjamente florale , si am fost foarte multumiti de ceea ce-a iesit din mainile lor. Vi-i recomand cu toata increderea, pun foarte mult suflet in ceea ce fac. Si la botez tot cu ei vom face.
    dar despre partea de dj+solista... sti ceva?
    imi poate spunse si mie cineva cum a iesit nunta in cazul in care i-ati ales tot pe cei de la Niram Wedding... am semnat deja contractul dar sunt foarte nedumerita...

Inregistrat
    11.04.2012

Implicit Re: Firme decoratiuni/ organizare evenimente in Prahova

Citat Postat de meradaria Vezi mesajul
    Acelasi lucru il pot spune si eu. Chiar poti discuta si sfatui. Daca nu iti doreste ceva la aranjamente, lumanari sau buchete, nu trebuie decat sa spui.
    Iti pot da in exemplu: la cocarde, cele pentru sotul meu, nas si parinti, nu am vrut sub nicio forma floarea miresei si nici o frunza. Am vrut ca miniroza sa aiba doar o fundita. Asa au fost facute.
    Totul e sa ii spui ce vrei, ce iti place si ce nu, pentru ca ai cu cine sa vorbesti.
    Succes!
    si noi tot cu Dalavini am ales sa colaboram la amenajarea salii, lumanari, flori etc. totul a fost super ok, fara repros - daca pot sa comentez ceva ar fi legat de preturi care pareau putin cam mari, dar in fond calitatea se plateste!

Inregistrat
    25.06.2012

De Tiara Events stiti ceva? Imi spuneti si mie cam cat ar costa amenajarea salii si aranjamentele florale. In medie asa ca sa-mi fac o idee..

Noi am mers pe mana celor de la Decomag si Nouvaidea (aceeasi firma) atat ptr invitatii, aranjamente florale, aranjamentele salii, buchete, candy bar.
    Am avut cerinte speciale si s-au descurcat f ok.

Inregistrat
    27.08.2012

Si noi tot cu cei de la Dalavini am vrea sa colaboram insa n-am luat legatura inca. Stiti cumva daca ofera si servicii foto-video?

Inregistrat
    27.02.2013

Citat Postat de Anaros Vezi mesajul
    Si noi tot cu cei de la Dalavini am vrea sa colaboram insa n-am luat legatura inca. Stiti cumva daca ofera si servicii foto-video?
    Cei de la Dalavini ofera si servicii foto-video. Nu am vazut insa fotografii de nunta sau filmulete de la ei.

Inregistrat
    05.08.2011

Buna,
    Si noi tot cu Dalavini am colaborat, preturile cam piperate, dar in final am fost multumita mai ales ca nu am vrut ceva f comun si s-au descurcat bine.

Inregistrat
    29.11.2008

sora mea a colaborat cu o tipa din Ploiesti, f de treaba, am avut destule cerinte si s-a descurcat de minune iar ca tarife nu mi s-a parut prea scump. nu stiu daca pot sa pun link aici sa nu iau avertisment. daca vrea careva sa ma intrebe in privat. pup

Pagina 84 din 84 PrimulPrimul ... 3474828384

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us