Pagina 129 din 129 PrimulPrimul ... 2979119127128129
Rezultate de la 1.025 la 1.026 din 1026

Subiect: Pregatirile miresicilor de IULIE 2013

Inregistrat
    10.01.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2013

Citat Postat de Miruuu Vezi mesajul
    Multumesc mult, a trecut nunta si a fost totul perfect..sincer nu ne asteptam sa iasa totul asa de bine! Emotii am avut doar la dans, imi tremurau mainile si picioarele!! Unele minusuri mici pe care le stiu doar eu: rochia mai trebuia scurtata pt ca nu puteam sa merg...la probe nu parea asa....si buchetul desi foaarte frumos, a fost mult prea greu!
    spor la pregatiri!
    Ai fost superbă! Superbă! Eu am deja emoții, dar vor trece........Eu am comandat un buchet din iriși, deoarece îmi plac mult, cu mențiunea "a se face mai mic, pentru a nu fi greu". Tipa mi-a spus că mi-l va face din 25 - 30 fire. Sunt curioasă ce va ieși!
    Cât privește rochia, este lejeră, comodă la mers, dar puțin mă incomodează dacă dansez un vals sau tango, la pași realizați cu spatele, deci concluzia finală...fac pași minusculi. Per total suntem pregătiți. Cred că am luat cam multă băutură și prăjituri, dar e de bine. Ce m-a mirat pe mine a fost faptul că, dacă anul trecut mi s-a spus clar că luăm totul de la ei și nici nu ne interesasem de depozite, magazine specializate în băuturi, torturi, prăjituri etc, acum 2 săpt. când ne-am dus la ei, am realizat cu ei MENIUL(mâncarea), alegându-ne tot ce dorim și la sfârșit ni s-a spus :"Băuturile le luați de la vreun depozit, nu?" Am rămas nițel uimiți și am spus ca 2 copii :"Putem?"..... Și tipa :"Daaaaaaaa". Așadar, ne-am luat ce am vrut de unde am dorit. Sucul nu l-am luat, căci ieri am văzut Granini la 1 litru, cu procent de 50% fruct și Santal, de 1 litru, tot 50% fruct, diferența fiind că santalul e la cutie., so....să vedem.....decisions, decisions..... Oricum iau la 1 litru, indiferent de marcă, pentru că fiind iulie, îmi e teamă să nu se încălzească pe masă, așa....se vor schimba sticlele mai des sau cutiile, ce vom lua.....ptiiii și eu care credeam că nici nu mă voi gândi la acest aspect.
    Ultima editare de Netty : 22.07.2013 15:15:30
    o nuntă de vis...2013....................o minunăție de bebe..........2014

">

De ce fac eu injectabil....
    Pentru că...
    - Factor V Leiden (G1691A) Rezultat: Negativ
    -
    Factor V haplotip R2 (H1299R) Rezultat: Pozitiv- heterozigot
    - Factor II (G20210A) Rezultat: Negativ
    - MTHFR (C677T) Rezultat: Pozitiv – homozigot
    - MTHFR(A1298C) Rezultat: Negativ
    - Factor XIII (V34L) Rezultat: Pozitiv- heterozigot
    - PAI-1 (4G/5G) Rezultat: 4G/5G Interval biologic de referinta: 5G/5G
    - EPCR/ haplotipuri Rezultat: A1/A2 Interval biologic de referinta: Absent haplotip A3 in varianta hetero sau homozigota
    Mda......injectabil Innohep de 0.35ml, acid folic -1-zi, MGB6-1-zi și Ogestan -1-zi

Sănătate !!!

Inregistrat
    10.01.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2013

A trecut mult așteptatul eveniment....și a fost foarte bine. Suntem mulțumiți că a ieșit exact cum ne-am dorit.
    Vă doresc o vară relaxantă!
    o nuntă de vis...2013....................o minunăție de bebe..........2014

">

De ce fac eu injectabil....
    Pentru că...
    - Factor V Leiden (G1691A) Rezultat: Negativ
    -
    Factor V haplotip R2 (H1299R) Rezultat: Pozitiv- heterozigot
    - Factor II (G20210A) Rezultat: Negativ
    - MTHFR (C677T) Rezultat: Pozitiv – homozigot
    - MTHFR(A1298C) Rezultat: Negativ
    - Factor XIII (V34L) Rezultat: Pozitiv- heterozigot
    - PAI-1 (4G/5G) Rezultat: 4G/5G Interval biologic de referinta: 5G/5G
    - EPCR/ haplotipuri Rezultat: A1/A2 Interval biologic de referinta: Absent haplotip A3 in varianta hetero sau homozigota
    Mda......injectabil Innohep de 0.35ml, acid folic -1-zi, MGB6-1-zi și Ogestan -1-zi

Sănătate !!!

Pagina 129 din 129 PrimulPrimul ... 2979119127128129

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us