Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 14 din 14

Subiect: Orizont

Inregistrat
    26.03.2012

Implicit Re: Orizont

am vazut sala aranjata....ingramadeala caci miresica din seara aia avea 96 la mine cu 50 doamne ajuta 60 e chiar aerisit....ringul chiar mic nu stiu ce faceau in seara aia 96 de oameni...caci mai mult de 10 12 pe ring nu incap ca doar nu o sa stea ca sardelele intr o cutie...am fost la rest si nu am gasit pe responsabila de salon ne-a zis sa revenim...cu muzica am intrebat daca sunt probleme cica nicidecum....(doar nu o sa recunoasca daca este asa) dar mai vedem....poate vine cineva cu poze....

Citat Postat de alexia_bla Vezi mesajul
    am vazut sala aranjata....ingramadeala caci miresica din seara aia avea 96 la mine cu 50 doamne ajuta 60 e chiar aerisit....ringul chiar mic nu stiu ce faceau in seara aia 96 de oameni...caci mai mult de 10 12 pe ring nu incap ca doar nu o sa stea ca sardelele intr o cutie...am fost la rest si nu am gasit pe responsabila de salon ne-a zis sa revenim...cu muzica am intrebat daca sunt probleme cica nicidecum....(doar nu o sa recunoasca daca este asa) dar mai vedem....poate vine cineva cu poze....
    ce sa zic... daca e mic ringul... poate ar trebui sa cautati si in alta parte! nu stiu cum erau mesele asezate pt a incapea 96 persoane, dar daca sunt asezate cam ca la o pomana(una in prelungirea alteia)...clar du-te in alta parte!

finii nostri au facut la levant . au avut vreo 75 persoane, iar ringul a ramas destul de mare!
    dar te-ai interesat si de preturi pt meniuri?

mancarea e delicioasa la ei!! dar daca restul nu e ok... da-ti seama ca daca ii bagi ingramaditi iti vor sta pe-afara!(si-asa lumea sta pe-afara destul de mult, da' sa mai fie si foarte cald..)

poate mai apare vreo miresica ce a avut nunta la orizont sau care a incheiat contract pt o viitoare nunta...

uite, eu ma gandeam sa facem botezul acolo, dar am inteles ca pretul meniului ar fi cam piperat... ramane sa vedem, sa intrebam, ca din auzite...
    NIMIC FARA DUMNEZEU!

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

ERIC

Inregistrat
    26.03.2012

Citat Postat de CataLinaTeodora Vezi mesajul
    ce sa zic... daca e mic ringul... poate ar trebui sa cautati si in alta parte! nu stiu cum erau mesele asezate pt a incapea 96 persoane, dar daca sunt asezate cam ca la o pomana(una in prelungirea alteia)...clar du-te in alta parte!

finii nostri au facut la levant . au avut vreo 75 persoane, iar ringul a ramas destul de mare!
    dar te-ai interesat si de preturi pt meniuri?

mancarea e delicioasa la ei!! dar daca restul nu e ok... da-ti seama ca daca ii bagi ingramaditi iti vor sta pe-afara!(si-asa lumea sta pe-afara destul de mult, da' sa mai fie si foarte cald..)

poate mai apare vreo miresica ce a avut nunta la orizont sau care a incheiat contract pt o viitoare nunta...

uite, eu ma gandeam sa facem botezul acolo, dar am inteles ca pretul meniului ar fi cam piperat... ramane sa vedem, sa intrebam, ca din auzite...
    sunt ff derutata ca eu pus pe degete sa zic ar trebui sa ne vina 40 ar trebui....eu dau la cat mai multi invitatii dar stii cum e...din partea nasilor nu stiu cati vin caci am vb cu cei ce ar trebui sa ne fie nasi nu au zis nici concret da dar nici nu..gen mai vb.....altii vor sa ne fie nasi parca nu vrem noi.....tare fitzosi ce sa zic)suntem...si nu stiu concret nici din partea lor cam cati ar venii....sincer sunt ancorata bine in prezent si nu mi fac iluzii cum fac altii (sigur vin) totul e relativ....se prea poate sa ma surprize sa mi vina mai multi decat ma astept ...dar daca vin 40 ce fac...imi i au salon de 100? la levant ne place dar din discutii e un salon destul de maricel adica daca aveam 70 sigura ma incumetam....sunt ff derutata sau prea cerebrala sau dumnezeu stie....imi e teama caci neamuri si prieteni nu prea avem ....poate ma lumineaza doamne doamne la minte sau apare ceva din senin
    de meniuri mi au zis ca variaza intre 170 si 220 cu bautura de la ei si fara plata chelnerilor daca luam tot de la ei...e o treaba buna ca stii tu cat mai platesti si ptr chelneri...ce i drept nu am vazut c contin meniurile si sincer nu mi se par piperate sa vezi la monarch cand ne a facut lista acolo piperate....de am fost derutata toata ziua....
    Ultima editare de alexia_bla : 20.06.2012 14:51:53

Inregistrat
    05.04.2008

Alexia uite acum am vorbit la telefon cu prietena mea mi-a zis ca a avut 70 de persoane si a fost f. multumita de serviciile primite ,i s-a cerut un minim de persoane dar nu-si mai amintea care era acesta si ca poti merge sambata pe terasa ca este functionala si te poti uita cum e sala aranjata ca sunt nunti cam mereu.

Inregistrat
    25.10.2006

Acest subiect este dedicat Restaurantului Orizont, conform enuntului din titlu. Am aprecia daca ati reusi sa postati la subiect.
    Va multumim.
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    18.01.2010

Buna ziua!
    Vin si eu cu impresii despre Restaurantul Orizont:
    am organizat botezul copilului nostru la acest restaurant cu aprox 60pers.
    totul a fost exceptional:mancarea f buna si multa. toti invitatii au spus ca a fost fffbun totul.
    chelnerii destul de atenti, doar ca au fost doar 3 si ei se ocupau de tot:servit mancare, bar, garderoba, dar s-au descurcat de minune.
    dj-ul m-a cam dezamagit dar per total a iesit distractie pt k oamenii venisera cu chef si s-a dansat destul de mult.
    patroana f receptiva si dragutane-a dat multe sfaturi si a fost de acord cu propunerile noastre.
    meniul este intre 120si 140(3 feluri de mancare si o cafea, bautura am adus-o noi)
    nu am platit nimic in plus.cate persoane au fost, atat am mancat. ce a ramas de la pers care au plecat mai devreme (ex. peste si friptura) ne-au dat la pachet, chiar daca noi nu am vrut sa le luam.
    restaurantul e renovat si cochet, potrivit pt 60-70pers. mai multe cred ca ar sta f ingramadite

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us