Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 31

Subiect: Timp liber in Brasov si imprejurimi

Inregistrat
    12.12.2011

Implicit Re: Timp liber in Brasov si imprejurimi

Citat Postat de Jacynthe Vezi mesajul
    Am fost si noi in weekend la Brasov si am descoperit un loc foarte frumos, este un lac de acumulare creat intr-o fosta cariera de piatra, pe langa satul Racos, e undeva la vreo 50 km de Brasov, poate fetele de acolo pot explica mai bine, pun o poza sa vedeti, mie mi-a placut foarte mult.
    Rusine sa imi vine ca nu stiu despre ce vorbesti! Nu am fost niciodata acolo....desi 50 km nu e deloc mult...

Inregistrat
    18.08.2011

Citat Postat de eva_nagy Vezi mesajul
    Rusine sa imi vine ca nu stiu despre ce vorbesti! Nu am fost niciodata acolo....desi 50 km nu e deloc mult...
    Nu esti singura Noi am fost la o prietena si tatal ei care sta de o viata in Brasov a zis acelasi lucru, se pare ca nu este foarte cunoscut.

Inregistrat
    10.05.2011

Red face Re: Timp liber in Brasov si imprejurimi

Citat Postat de Jacynthe Vezi mesajul
    Am fost si noi in weekend la Brasov si am descoperit un loc foarte frumos, este un lac de acumulare creat intr-o fosta cariera de piatra, pe langa satul Racos, e undeva la vreo 50 km de Brasov, poate fetele de acolo pot explica mai bine, pun o poza sa vedeti, mie mi-a placut foarte mult.
    Sa imi fie rusine si mie ca nu stiam. De mult incerc sa ajung la Racos sa vad coloanele de bazalt si castelul/conacul de acolo.

Inregistrat
    19.04.2008

Felicitari pt initiativa de a crea acest topic, Eva
    Legat de timpul liber, eu am fost sambata la Sinaia, la o expozitie de masini de epoca (al meu e pasionat de masini :P) si legat de stranduri, eu le detest :P, mai ales ca am pielea destul de sensibila de la apa aia tratata...imi place cum a descris Mara locul und ea fost ea, e bine de luat in calcul ;)
    La Persani nu am fost personal, dar cand mergeam noi in trecut spre laguna, era destul de plin...

Inregistrat
    12.12.2011

Un alt loc racoros pentru zilele toride ar fi Aventura Parc... personal, imi plac traseele simple si tiroliana peste lac Daca spiritul aventurier tipa in voi, eu va recomand cu caldura acest parc.
    Sarind la altceva, vreau sa va spun ca ma bucur tare mult ca Brasovul a inceput sa investeasca in agrement... Stiu ca mai avem tare mult pana sa ajungem la nivelul altor tari vestice insa am fost foarte mandra cand niste prieteni din Galati au spus ca se simt in Brasov ca in Praga....

Inregistrat
    25.02.2011

Da, e super aglomerat acolo. Dar ce stiti de bazinele de la Persani? Ati fost?

nu am fost niciodata..doar ce am trecut pe lnga cand mergeam la fagaras..sincer nu prea ma atrage..

Inregistrat
    25.02.2011

nici eu nu am fost niciodara..o varianta de luat in calcul pe viitor ..;)

Inregistrat
    10.05.2011

Un alt loc racoros pentru zilele toride ar fi Aventura Parc... personal, imi plac traseele simple si tiroliana peste lac Daca spiritul aventurier tipa in voi, eu va recomand cu caldura acest parc.
    Sarind la altceva, vreau sa va spun ca ma bucur tare mult ca Brasovul a inceput sa investeasca in agrement... Stiu ca mai avem tare mult pana sa ajungem la nivelul altor tari vestice insa am fost foarte mandra cand niste prieteni din Galati au spus ca se simt in Brasov ca in Praga....
    Eu sunt mega fan Parc Aventura.Am facut aproape toate traseele, mai exact pe negru am ajuns pana la jumate...acolo am clacat .Am fost de 2 ori pana acum si chiar mi-e dor sa merg dar asta se va intampla in timpul saptamanii ca in weekend e muuult prea plin!

Cat despre frumusetea orasului si a oportunitatilor de petrecere a timpului liber nici nu mai vorbesc.Eu sunt 100% mandra de orasul nostru.

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us