Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 31 din 31

Subiect: Timp liber in Brasov si imprejurimi

Inregistrat
    10.05.2011

Implicit Re: Timp liber in Brasov si imprejurimi

Mai vreau idei de petrecere a timpului liber pe langa Brasov
    Sambata vreau sa merg intr-o plimbare cu fetele dar undeva in limita a 120-150 km, nu mai mult ca suntem pe buget redus.Exclud Sibiu, Sighisoara pentru ca le-am tot vazut.Altceva?

Vrem sa vedem peisaje frumoase si daca se poate sa facem si plaja/baie.Ne gandeam la Praid si Sovata numai ca nu am mai fost de mult, nu stiu ce ami e acolo.

Inregistrat
    09.08.2009

Buna, din cate stiu strandul de la Praid e in renovare toata vara. Mai e un strand la Vlahita (intre Miercurea Ciuc si Odorhei).

Inregistrat
    12.12.2011

Citat Postat de mara300 Vezi mesajul
    Mai vreau idei de petrecere a timpului liber pe langa Brasov
    Sambata vreau sa merg intr-o plimbare cu fetele dar undeva in limita a 120-150 km, nu mai mult ca suntem pe buget redus.Exclud Sibiu, Sighisoara pentru ca le-am tot vazut.Altceva?

Vrem sa vedem peisaje frumoase si daca se poate sa facem si plaja/baie.Ne gandeam la Praid si Sovata numai ca nu am mai fost de mult, nu stiu ce ami e acolo.
    Mara ce zici de Sfanta Ana? Eu merem ma simt bine sa ma balacesc acolo!! Poate aveti noroc si-l vedeti si pe Martinica!

Inregistrat
    10.05.2011

Citat Postat de eva_nagy Vezi mesajul
    Mara ce zici de Sfanta Ana? Eu merem ma simt bine sa ma balacesc acolo!! Poate aveti noroc si-l vedeti si pe Martinica!
    Maine merg la Sf.Ana cu doua prietene, dar nu stam peste noapte de frica lui Martinica

Inregistrat
    12.12.2011

In ultima vreme am fost foarte mult timp pe Bunloc in Sacele. Imi aduc aminte de acest loc din copilarie insa uitasem cat e de frumos... Eu de exemplu, pana acum 3 ani nu stiam ca in Bunloc functioneaza telescaunul... Pana sus faci 17 minute cu telescaunul. Urcatul nu este foarte spectaculos insa la coborare poti sa vezi orasul....
    Ce imi place sa fac acolo este sa ma uit la cum decoleaza parapantistii... E asa faiiiin!!!!
    De asemenea, de obicei, duminica riderii de downhill atat din Brasov cat si din tara, se dau pe traseul On The Rocks, care week-endul acesta a gazduit si cel mai mare concurs de acest gen din tara.
    Cu alte cuvinte, Bunloc-ul poate fi un loc ideal pentru petrecerea timpului liber, intr-o zi calduroasa...
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    10.05.2011

Citat Postat de eva_nagy Vezi mesajul
    In ultima vreme am fost foarte mult timp pe Bunloc in Sacele. Imi aduc aminte de acest loc din copilarie insa uitasem cat e de frumos... Eu de exemplu, pana acum 3 ani nu stiam ca in Bunloc functioneaza telescaunul... Pana sus faci 17 minute cu telescaunul. Urcatul nu este foarte spectaculos insa la coborare poti sa vezi orasul....
    Ce imi place sa fac acolo este sa ma uit la cum decoleaza parapantistii... E asa faiiiin!!!!
    De asemenea, de obicei, duminica riderii de downhill atat din Brasov cat si din tara, se dau pe traseul On The Rocks, care week-endul acesta a gazduit si cel mai mare concurs de acest gen din tara.
    Cu alte cuvinte, Bunloc-ul poate fi un loc ideal pentru petrecerea timpului liber, intr-o zi calduroasa...
    Am fost si eu la Bunloc, doar o data, si mi-a placut tare mult.Mi se pare un loc ideal pentru un picnic (am zis picnic, nu gratar ).

Inregistrat
    10.05.2011

A reintrat in circuitul turistic cetatea Rupea.E draguta dar eu o preferam cum era inainte, mult mai "autentica".Pentru 10 lei insa merita vizitata intr-o duminica, poate chiar "cuplata" cu o vizita la Viscri.

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us