Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 84

Subiect: Scaun de masa

Inregistrat
    22.10.2007

Implicit Re: Scaun de masa

Citat Postat de sleepy Vezi mesajul
    ))), nu spuneam pentru tine, ci pentru cele care stiau ca m-au mai auzit si in datile trecute si s-au saturat de informatia asta.
    Da, si eu spusesem de cateva mii de ori inaintea ta Eu am dat scaunul de masa reglabil, cu tavita, pernita, dracii si am luat un Ikea, mi s-a parut mai bun

Inregistrat
    26.02.2008

Citat Postat de evenstar Vezi mesajul
    Da, si eu spusesem de cateva mii de ori inaintea ta Eu am dat scaunul de masa reglabil, cu tavita, pernita, dracii si am luat un Ikea, mi s-a parut mai bun
    Mda, eu am cedat la insistentele lui barbate-meu si am luat un chicco polly. Dupa 20 de min, M vrea jos, ca se incinge. Nu a mers cu nici un fel de material textil, pt ca el la masa se uita pe jos, se uita pe pereti, se apleaca dupa una-alta.... In schimb, scaunelul transformabil din lemn de la maica-mea (la 1/3 din pretul lui polly), ii place maxim. Basca ca are tavita f mica si nu poti pune decat castronul pe ea - adio jucarii de distragere a atentiei

Inregistrat
    07.10.2012

noi am avut unul mai simplu, nu-mi amintesc firma, insa prietena mea si-a luat unul care mi-a placut foarte mult, de la Peg Perego, cu tavita detasabila, spatar reglabil, cu 2 roti si doua opritoare, foarte fain.

Inregistrat
    02.08.2011

Citat Postat de maggi Vezi mesajul
    noi am avut unul mai simplu, nu-mi amintesc firma, insa prietena mea si-a luat unul care mi-a placut foarte mult, de la Peg Perego, cu tavita detasabila, spatar reglabil, cu 2 roti si doua opritoare, foarte fain.
    stiu ca e reclama, dar nu ma pot abtine... de ce iti trebuie roti la scaunul de masa...? il mai folosesti si pe post de carucior?

Multumim Doamne ca ne tinem copilul sanatos in brate!

Inregistrat
    05.05.2008

Citat Postat de ina26ina Vezi mesajul
    stiu ca e reclama, dar nu ma pot abtine... de ce iti trebuie roti la scaunul de masa...? il mai folosesti si pe post de carucior?
    Poate vrei sa-l muti dintr-o camera in alta. Si la 10 kg cat are un scaun e mai simplu sa-l tragi decat sa-l ridici

Inregistrat
    22.10.2007

Citat Postat de Arcee Vezi mesajul
    Poate vrei sa-l muti dintr-o camera in alta. Si la 10 kg cat are un scaun e mai simplu sa-l tragi decat sa-l ridici
    Asta daca-ti cumperi scaun de 10 kg

Inregistrat
    21.08.2012

Citat Postat de evenstar Vezi mesajul
    Asta daca-ti cumperi scaun de 10 kg
    ala din IKEA nu cred ca are mai mult de 2 (daca are atat)

Inregistrat
    22.10.2007

Citat Postat de paprika Vezi mesajul
    ala din IKEA nu cred ca are mai mult de 2 (daca are atat)
    Pai la el ma gandeam si eu

Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us