Pagina 3 din 55 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 433

Subiect: Pregatirile miresicilor de IUNIE 2013

Inregistrat
    21.02.2012

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de IUNIE 2013

Citat Postat de kisloredana Vezi mesajul
    Eu sper ca voi avea nunta pe 1 iunie.Asta ne dorim!!!
    Bine ai venit si succes in indeplinirea visului!
    Daca va doriti, treceti la treaba si incepeti pregatirile...

Miresici de iunie 2013, ce ati rezolvat pana acum?
    Eu am salonul, biserica, nasii, make-up si par, si urmeaza in curand sa platim avansul si la foto.
    Vara asta vreau sa mai rezolv foto, video, si dj!
    Apoi din septembrie o sa incep sa caut si sa probez rochite si as vrea sa rezolv si cu verighetele...
    Cam asta e planul....sa vedem cum o iesi

Inregistrat
    06.01.2012

Citat Postat de alexxandra1011 Vezi mesajul
    Bine ai venit si succes in indeplinirea visului!
    Daca va doriti, treceti la treaba si incepeti pregatirile...

Miresici de iunie 2013, ce ati rezolvat pana acum?
    Eu am salonul, biserica, nasii, make-up si par, si urmeaza in curand sa platim avansul si la foto.
    Vara asta vreau sa mai rezolv foto, video, si dj!
    Apoi din septembrie o sa incep sa caut si sa probez rochite si as vrea sa rezolv si cu verighetele...
    Cam asta e planul....sa vedem cum o iesi
    Ti-ai facut programare la coafor de pe acum? Nu e cam devreme? Cu cine vei colabora pe partea asta?

Inregistrat
    21.02.2012

Citat Postat de allytwee Vezi mesajul
    Ti-ai facut programare la coafor de pe acum? Nu e cam devreme? Cu cine vei colabora pe partea asta?
    Ally, cand am fost sa fac rezervarea la make-up, am intrebat-o pe Monica daca imi recomdanda vreun hairstilist, si mi-a recomadat-o pe Alexandra Ciobanu, cu care lucreaza ea la multe evenimente si care e o super fata si f talentata, asa ca, a doua zi am contactat-o si mi-a zis ca fara probleme pot sa contez pe ea. Nu am facut contract sau platit vreun avans, pur si simplu m-au trecut in agenda lor. Stiu ca este f devreme, dar chiar imi pare bine ca am facut rezervarile, dupa parerea mea am o echipa f buna si sunt sigura ca o sa arat super in ziua mea cea mare

Inregistrat
    05.06.2012

Talking Re: Pregatirile miresicilor de IUNIE 2013

Hei fetelor! Felicitari tuturor! Ce ziceti acum este prea tarziu sa caut ceva pentru iunie 2013? Ptr ca oscilez intre iunie si septembrie si nu stiu ce local mai gasesc...

Am stabilit si noi data pentru 1 iunie 2013 si sunt foarte incantata! Toata lumea zambeste cand aude data: "de ziua copilului? :P" Asta mai ales pentru ca eu sunt o fire foaaarte copilaroasa si indragostita de toti copiii.

Avem restaurant (dat avansul) si video. La foto oscilam inca, la DJ ne-am cam hotarat, dar nu am stabilit inca nimic.

Inregistrat
    22.07.2012

salut miresici. sunt o mireasa de iunie.ma bucur ca sunt printre voi.
    noi suntem in strainatate si nunta o sa o fac de aici cu ajutorul sorei mele.
    o sa fie o nunta mica de max 50 persoane si vrem sa o facem la munte pe valea prahovei sau in arpopiere.
    plsss daca stiti restaurante in aceasta zona sa imi spuneti.
    sunt inca in faza de informare spre ca pana luna viit sa incep sa platesc avansurile.
    ufaaaa sunt asa in urmaaa
    popi
    Ultima editare de anka1307 : 22.07.2012 22:07:08

Inregistrat
    21.02.2012

Bun venit miresicilor noi de Iunie 2013!!!
    Stati linistite, ca timp e destul pt toate....va urez spor la pregatiri!

Noi deocamdata facem o pauza cu pregatirile, pt ca iubi meu si-a rupt piciorul si e imobilizat in gips pt 3 saptamani si din pacate suntem nevoiti sa amanam si concediul....

Va salut, dragi miresici! Ma bucur ca in sfarsit pot miresi alaturi de voi ( am avut ceva probleme cu contul si v- am urmarit doar din umbra pana acum).
    Noi am programat mult asteptata zi pe 1 iunie 2013. Visez la o zi cu mult soare si cu multe zambete.
    Pana acum am stabilit doar locul evenimentului- Hotel Caro, Bucuresti. Inca mai oscilam cu fotografia si ne gandim destul de serios si la muzica. Va tin la curent, oricum cu preagtirile noastre, acum ca tot am intrat in comunitate.

Asadar, bine v-am gasit! Meg

Pagina 3 din 55 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us