Pagina 2 din 53 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 418

Subiect: Miresele din IULIE 2006

Implicit Re: Cine face nunta pe 15 iulie

[quote:olly format="text/plain"]buna si eu am nunta in 15 iulie si nu am prea aranjat nimic.unde faceti fetelor invitatiile?eu am vazut cateva destul de dragute pe net.dar nu stiu ce sa fac.cand ar trebui sa le comand ca sa fiu sigura ca le primesc la timp?[/quote]
    Buna Olly,

Fiecare magazin online are timpul sau de executie, de aceea e bine sa ii intrebi direct pe cei la care le-ai vazut .
    In general e bine sa le ai deja cu 2 luni si un pic inainte de nunta . Invitatiile se dau intre 2luni-2sapt. inainte . Daca le dai mai devreme risti sa uite oamenii pana atunci, iar daca le dai mai tarziu s-ar putea sa nu fie pregatiti sa vina .

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Miresele din iulie

buna fetele..ce faceti aveti rochita de mireasa? eu nu m-am hotrat asupra modelului...va rog frumos aveti idei...
    ce rochite de cununie v-ati luat?
    pupicei

annabell Guest

Implicit Miresele din IULIE 2006

buna!

Eu mi-am facut rochie la comanda, ca aveam o idee fixa privind stilul acesteia.
    Rochia de cununie civila probabil o sa fie un costumas mai special, mai elegant, dar care va putea fi purtat si la alte ocazii.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: miresele din iulie

Buna
    Eu o am din februarie, de la targul de la Rom expo.
    Acum alerg dupa rochia de cununie. Trebuie sa rezolv si cu pantofii.
    Si cu hainele mirelui. El nu se prea agita deloc. Zice ca mai are timp.
    voi cu ce stati bine si cu ce mai aveti de rezolvat?
    noi mai trebuie sa gasim vinul, cu asta stam cam prost.8)
    Vai! si verighetele!!!!!
    wow. mai e putin pana in iulie.
    voi cum stati?

eu o fac la comanda...uita-te in galerie...aia e...am fost la o proba pana acum..
    Iar de cununie mi-am luat un costumas tare dragut....imi place tare mult...si ala e la galerie...

http://photos.yahoo.com/raluk290284.
    POZE DE LA NUNTA MEA!!!
    http://new.photos.yahoo.com/raluk290...60762384015610
    VAND ROCHITA DUPA MODEL MAGGIE SOTTERO

salifidan Guest

ralu rochitza ta e superba.eu inca nu am fost sa-mi caut dar mai este timp,nu m-am hotarat cum o sa fie dar cand am s-o vad am sa stiu care este a mea.nu vreau sa fie nici foart impopotonata dar nici simpla sa fi ceva deosebit.fleur tu ai fost sa-ti cauti rochitza de mireasa ?

salifidan Guest

eu nu vreau sa port voal ,ce parere avetzi?

annabell Guest

Intr-adevar f. frumoasa rochita. Eu oricum sunt pt rochie la comanda - dar probabil si pt ca eu sunt f. slaba si oricum nu prea imi vine nimic de-a gata

Noi inca nu avem: flori, invitatii, verighete, costum pt mire... Adica detalii mici

Pagina 2 din 53 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us