Pagina 1 din 730 1231151101501 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 5836

Subiect: Mamici si burtici in Arges

Inregistrat
    20.04.2006

Post Mamici si burtici in Arges

Nu stiu daca mai e vreo mamica in devenire printre noi, poate ca sunt prima, dar cu siguranta nu ultima, asa ca va astept ptr. impresii, sfaturi, intrebari,etc. e

Inregistrat
    02.03.2007

Post Re: mamici pitesti

Da, eu sunt una cu state mai vechi...

Inregistrat
    29.08.2006

Implicit Re: mamici pitesti

arinutza, sunt curioasa cum ii cheama pe copiii tai.. de obicei, persoanele care au nume mai deosebite cauta sa le puna si copiilor nume deosebite..daca imi poti spune....poate imi dai idei, desi eu deja "i-am botezat", inainte sa-i concep

Inregistrat
    02.03.2007

Post Re: mamici pitesti

Eu am vrut nume mai speciale dar a avut si tati ceva de spus, asa ca pe baiat il cheama Valentin Ionut iar fetita.. Ana-Maria Mihaela...
    Dar iti pot sugera cateva....daca este fetita mai ales mie mi-ar fi placut Milena sau Aida...iar pentru baiat Yanis...dar...la noi tati a vrut nume romanesti

Inregistrat
    29.01.2007

Smile Re: mamici pitesti

Si eu impreuna cu viitorul meu logodnic ne-am gandit la nume pt viitorii nostri copii....pe baiat il va chema Alexandru Iustin,iar la numele fetei ne mai gandim....avem destul timp

Inregistrat
    20.04.2006

PE fetiza mea o va chema Raisa...spar sa fie fata, ca la baietei nu am inspiratie....recunosc ca mi-am "botezat" si eu eventualii copii cu ani inainte de a ma casatori....dar nu s-au mentinut variantele...asa ca, vedeti voi, fetelor, atunci cand va fi momentul ce idei de nume aveti...sau dati un search pe google la baby names, si chiar aici, la miresici e un subiect despre nume la sectiunea mamici..

Inregistrat
    29.08.2006

si eu i-am botezat, de fapt i-am botezat impreuna, desi trebuie sa recunosc ca eu am avut si primul si ultimul cuvant !! le-am si ales ordinea nasterii.. peste 3 ani va veni pe lume baietelul radu matei, peste 5 ani isi va face aparitia k un super star fetita ayana daria, iar peste 7 ani mititel si frumusel va fi micutul luca david!!!

Inregistrat
    29.01.2007

Wow!Asta da planning familial!

Pagina 1 din 730 1231151101501 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us