Pagina 2 din 117 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 936

Subiect: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2013

Inregistrat
    21.09.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2013

Citat Postat de allytwee Vezi mesajul
    Asa se pare! Eu ma bucur pentru ca pana acum eram cam singura miresica de 21 septembrie. :P
    Saluti,
    Puteati chiar face topicul miresicilor de 21 sept ca vad ca va strangeti pt ziua aceea )) glumesc!!!
    Eu am restaurantul si foto, mai vrem sa rezolvam cu video si muzica in urmatoarele luni si restu incet, intre timp oricum eu ma uit pt detalii, decoratiuni, invitatii, teme, culori
    Si incerc sa caut si rochita intre timp.
    Va pup si spor la organizat si sa ne strangem cat mai multe!! De 21 sept )))

Inregistrat
    06.01.2012

Citat Postat de Alimic Vezi mesajul
    Saluti,
    Puteati chiar face topicul miresicilor de 21 sept ca vad ca va strangeti pt ziua aceea )) glumesc!!!
    Eu am restaurantul si foto, mai vrem sa rezolvam cu video si muzica in urmatoarele luni si restu incet, intre timp oricum eu ma uit pt detalii, decoratiuni, invitatii, teme, culori
    Si incerc sa caut si rochita intre timp.
    Va pup si spor la organizat si sa ne strangem cat mai multe!! De 21 sept )))
    Esti haioasa! Nu-ti face probleme, din cate imi amintesc mai erau ceva miresici de 7 septembrie, ne vor tine si ele companie curand.

Nu ati rezolvat inca cu video? Nici noi Astept sa vad cand ne putem intalni cu Catalin Balasa, el e din Pitesti si a avut si o perioada mai aglomerata. Intre timp am rezolvat cu make-up-ul. Maine ma intalnesc cu make-up artista sa-i dau avansul si sa vorbim putin. Sunt incantata ca am mai bifat ceva.

Pupici!

Inregistrat
    07.12.2011

Fetelor, ma alatur si eu listei de miresici de 21 septembrie 2013. Vroiam 14 septembrie dar fiind post era prea mare chinuiala. Desi al meu miresoi isi dorea sa mergem pana la capat si cu derogarea si totul dar l-am convins sa schimbam data. :P Noi suntem in febra restaurantelor...dificila decizie !

Va pup si va urez succes !

Inregistrat
    05.06.2012

uff acum am vazut ca e post pe 14 si mie imi placea data asta...
    oricum eu una abia am inceput sa caut restaurant, imi place luna septembrie dar nu m-ar fi suparat nici iunie desi cred ca e prea tarziu pentru asta....
    hmm cineva sa mi dea un ghiont sa ma misc mai repede

Inregistrat
    06.01.2012

Bine ati venit! Imi place ca se mareste gasca. Usor-usor le rezolvam pe toate.
    Eu astazi mi-am facut programarea la make-up. M-am conversat putin cu tipa care ma va machia si mi-a lasat o impresie buna, se vede ca stie despre ce e vorba. Acum astept doar sa treaca timpul si sa vina ziua in care ma va face frumoasa!

Inregistrat
    07.12.2011

Bine ati venit! Imi place ca se mareste gasca. Usor-usor le rezolvam pe toate.
    Eu astazi mi-am facut programarea la make-up. M-am conversat putin cu tipa care ma va machia si mi-a lasat o impresie buna, se vede ca stie despre ce e vorba. Acum astept doar sa treaca timpul si sa vina ziua in care ma va face frumoasa!
    Wow. Dar chiar te-ai organizat bine. :p Bravo ! O sa fii superba sunt sigura ! Mie mi se pare ca mai e foarte mult timp pana atunci si lucrurile merg asa greu. Nu prea avem timp sa mergem la multe vizionari si noi inca suntem in cautare de restaurant. Sunt way behind your schedule...dar ma pun eu la punct.

Va pup si spor la miresit !!!

Inregistrat
    06.01.2012

Citat Postat de papusha23 Vezi mesajul
    Wow. Dar chiar te-ai organizat bine. :p Bravo ! O sa fii superba sunt sigura ! Mie mi se pare ca mai e foarte mult timp pana atunci si lucrurile merg asa greu. Nu prea avem timp sa mergem la multe vizionari si noi inca suntem in cautare de restaurant. Sunt way behind your schedule...dar ma pun eu la punct.

Va pup si spor la miresit !!!
    Buna! Stai linistita ca ai timp suficient sa le rezolvi pe toate. Asa ma simteam si eu la inceput fata de celelalte miresici, dar e timp suficient, mai ales pentru noi care suntem pe 21 septembrie. Eu iti pumnii stransi sa gasesti ce iti doresti! Ce optiuni ai, ce ai vazut pana acum si ce mai ai pe lista? Poate pe unele le-am vazut si eu deja si te pot ajuta cu informatii.

Inregistrat
    07.12.2011

Buna! Stai linistita ca ai timp suficient sa le rezolvi pe toate. Asa ma simteam si eu la inceput fata de celelalte miresici, dar e timp suficient, mai ales pentru noi care suntem pe 21 septembrie. Eu iti pumnii stransi sa gasesti ce iti doresti! Ce optiuni ai, ce ai vazut pana acum si ce mai ai pe lista? Poate pe unele le-am vazut si eu deja si te pot ajuta cu informatii.
    Pai am fost la Avantgarde Events, Salon Traian si Casa Latina. Dintre acestea la Casa Latina mi-a placut f mult Salonul Spaniol dar are un minim de 120 de pers si nu ne permitem. In schimb Salonul Francez are un minim de 80 de persoane si un macsim de 120 ( cam greu de incaput toti 120 acolo dar in fine ) si noi am avea undeva la 90 de persoane. Oferta de pret este una buna dar singura mea frica este cu ringul de dans. Vreau sa il vad o data aranjat pt o nunta sa ma conving. Maine mergem la Celebration Events, Sala Ambiance dar are un minus pt ca e cam departe. Incerc sa gasesc ceva care sa nu fie chiar departe, sa nu fie f scump si totusi sa arate bine. Greu...stiu. Multumesc pentru suport. Sunt sigura ca o sa fie ok ... eventually.

Pagina 2 din 117 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us