Pagina 3 din 117 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 936

Subiect: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2013

Inregistrat
    15.03.2012

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2013

Salutare,
    Ma alatur si eu grupului de miresici de septembrie 2012 , chiar 21. Vad ca suntem destule si sa speram ca ni se vor mai alatura si altele pentru a ne impartasi fiecare din experientele proprii. Vad ca stati bine la pregatiri, nici eu nu sunt in urma. Am reusit cu muzica si restaurantul, foto&video dupa concediu si restul cam la anul. Eu zic ca e ok deocamdata avand in vedere ca nunta este anul viitor in septembrie. Voi ce parere aveti?

Inregistrat
    06.01.2012

Citat Postat de papusha23 Vezi mesajul
    Pai am fost la Avantgarde Events, Salon Traian si Casa Latina. Dintre acestea la Casa Latina mi-a placut f mult Salonul Spaniol dar are un minim de 120 de pers si nu ne permitem. In schimb Salonul Francez are un minim de 80 de persoane si un macsim de 120 ( cam greu de incaput toti 120 acolo dar in fine ) si noi am avea undeva la 90 de persoane. Oferta de pret este una buna dar singura mea frica este cu ringul de dans. Vreau sa il vad o data aranjat pt o nunta sa ma conving. Maine mergem la Celebration Events, Sala Ambiance dar are un minus pt ca e cam departe. Incerc sa gasesc ceva care sa nu fie chiar departe, sa nu fie f scump si totusi sa arate bine. Greu...stiu. Multumesc pentru suport. Sunt sigura ca o sa fie ok ... eventually.
    Eu nu le-am vizitat pe cele despre care spui tu, dar sunt cateva informatii cu care te pot ajuta. La Avantgarde Salon o sa-si faca nunta una dintre miresicile din grupul de 2013 si e destul de multumita de alegerea facuta. La Salon Traian am fost personal la o nunta si a fost destul de ok. Salile lor arata bine, din cate imi amintesc mancarea a fost buna (stiu ca cei de la nunta la care am fost eu au avut inclus in meniu si creveti parca in afara de chestii traditionale si au fost f ok). Iar Casa Latina e foarte aproape de unde stau. Nu stiu cum arata salile lor de nunta pt ca nu am fost, dar mancarea este buna.
    Cred ca optiunile pe care le ai sunt ok, parca si de Celebration citisem lucruri bune. Poti incerca sa vezi si Credo, aveau patroni comuni sau ceva de genul cu Celebration si din cate am inteles si ei ar fi super ok si la preturi bune.

Bafta! Sa ne tii la curent cu alegerea facuta!

Inregistrat
    06.01.2012

Citat Postat de crissu24 Vezi mesajul
    Salutare,
    Ma alatur si eu grupului de miresici de septembrie 2012 , chiar 21. Vad ca suntem destule si sa speram ca ni se vor mai alatura si altele pentru a ne impartasi fiecare din experientele proprii. Vad ca stati bine la pregatiri, nici eu nu sunt in urma. Am reusit cu muzica si restaurantul, foto&video dupa concediu si restul cam la anul. Eu zic ca e ok deocamdata avand in vedere ca nunta este anul viitor in septembrie. Voi ce parere aveti?
    Buna si bine ai venit! Ma bucur ca ne inmultim noi miresicile de 21 septembrie! :P
    Stai bine la capitolul pregatiri. Si eu mai am video si cred ca momentan am cam terminat pt anul asta. Nu stiu exact daca voi incepe cautarile pentru rochie din toamna sau din iarna anului viitor, dar oricum e timp suficient sa-mi gasesc rochita dorita.
    Ah, si mai am de bifat nasii si biserica.

Inregistrat
    07.12.2011

Salutare,
    Bine ai venit ! Stai foarte bine cu pregatirile ! Bravo ! Stai mai bine ca mine. Acum poti sa faci research si sa te pregatesti pana la anul. :P Te-ai gandit la o tematica ceva?

Inregistrat
    07.12.2011

Citat Postat de allytwee Vezi mesajul
    Eu nu le-am vizitat pe cele despre care spui tu, dar sunt cateva informatii cu care te pot ajuta. La Avantgarde Salon o sa-si faca nunta una dintre miresicile din grupul de 2013 si e destul de multumita de alegerea facuta. La Salon Traian am fost personal la o nunta si a fost destul de ok. Salile lor arata bine, din cate imi amintesc mancarea a fost buna (stiu ca cei de la nunta la care am fost eu au avut inclus in meniu si creveti parca in afara de chestii traditionale si au fost f ok). Iar Casa Latina e foarte aproape de unde stau. Nu stiu cum arata salile lor de nunta pt ca nu am fost, dar mancarea este buna.
    Cred ca optiunile pe care le ai sunt ok, parca si de Celebration citisem lucruri bune. Poti incerca sa vezi si Credo, aveau patroni comuni sau ceva de genul cu Celebration si din cate am inteles si ei ar fi super ok si la preturi bune.

Bafta! Sa ne tii la curent cu alegerea facuta!
    Multumesc mult pentru sfaturi ! Apreciez ! O sa va anunt ce mai vizitam saptamana care vine. Oricum vreau sa ne decidem pana la 15 august ( atunci se incheie si oferta de la Casa Latina ).

Va urez un sfarsit de duminica cat mai placut !
    Ultima editare de papusha23 : 22.07.2012 21:29:52

Inregistrat
    03.05.2012

Salutare,

Ne strangem destule miresici pentru 21 septembrie 2013. Eu sunt foarte in urma se pare, am doar nasi, biserica si restaurant. Am crezut ca mai este foarte mult timp si nu prea m-am agitat, din cate vad voi sunteti foarte avansate.
    Vreau si eu antet cu zilele ramase pana la nunta ... cum l-ati facut? Sunt foarte interesante.
    Va pup!

Inregistrat
    06.01.2012

Citat Postat de gabrielacc Vezi mesajul
    Ne strangem destule miresici pentru 21 septembrie 2013. Eu sunt foarte in urma se pare, am doar nasi, biserica si restaurant. Am crezut ca mai este foarte mult timp si nu prea m-am agitat, din cate vad voi sunteti foarte avansate.
    Vreau si eu antet cu zilele ramase pana la nunta ... cum l-ati facut? Sunt foarte interesante.
    Va pup!
    Buna! E destul de simplu. In primul rand uita-te ce gen iti place si apoi da click pe unul dintre ele. O sa ajungi la un site unde o sa gasesti mai multe optiuni de wedding count. Iti alegi unul si completezi informatiile necesare, apoi copiezi unul dintre linkurile rezultate (cel care este compatibil cu forumuri si message boards) in semnatura contului tau de pe miresici. Sper ca ai inteles ceva, oricum e important sa o iei pe pasi si o sa intelegi pe parcurs. Daca mai ai intrebari te ajut cu placere.

Inregistrat
    03.05.2012

Citat Postat de allytwee Vezi mesajul
    Buna! E destul de simplu. In primul rand uita-te ce gen iti place si apoi da click pe unul dintre ele. O sa ajungi la un site unde o sa gasesti mai multe optiuni de wedding count. Iti alegi unul si completezi informatiile necesare, apoi copiezi unul dintre linkurile rezultate (cel care este compatibil cu forumuri si message boards) in semnatura contului tau de pe miresici. Sper ca ai inteles ceva, oricum e important sa o iei pe pasi si o sa intelegi pe parcurs. Daca mai ai intrebari te ajut cu placere.
    Am reusit Multumesc mult!!

Pagina 3 din 117 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us