Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Pensiunea Casablanca

Inregistrat
    31.05.2012

Implicit Pensiunea Casablanca

Buna,

Cautand restaurant, am dat peste Pensiunea Casablanca din Margineni. Restaurantul este foarte frumos (cel putin in poze) insa nu gasesc nimic pe forumuri sau comentarii ale clientilor.

A auzit cineva de el ?

Inregistrat
    15.08.2012

Implicit Re: Pensiunea Casablanca

buna,misouka!eu cu viitorul meu sot am rezervat acest restaurant pentru nunta noastra ce va avea loc pe 27.10.2012.ne-a placut sala ca e eleganta si simpla,dar am fost la o cumetrie cu cativa ani in urma.speram sa fie totul bine.si noi am vizitat toate rest.din bacau,inclusiv Pensiunea Loredana,dar nu ne-a placut sala de la etaj(mansardata),ca noi avand maxim 80 pers invitate ne incadram pt sala aia.

Inregistrat
    31.05.2012

Citat Postat de raluka_46 Vezi mesajul
    buna,misouka!eu cu viitorul meu sot am rezervat acest restaurant pentru nunta noastra ce va avea loc pe 27.10.2012.ne-a placut sala ca e eleganta si simpla,dar am fost la o cumetrie cu cativa ani in urma.speram sa fie totul bine.si noi am vizitat toate rest.din bacau,inclusiv Pensiunea Loredana,dar nu ne-a placut sala de la etaj(mansardata),ca noi avand maxim 80 pers invitate ne incadram pt sala aia.
    Intr-adevar e foarte frumoasa sala, dar pentru mine e prea mica asa ca inca sunt in cautari

Inregistrat
    18.04.2012

Implicit Pensiunea Casablanca

Buna.
    Am fost si eu si am vazut restaurantul pensiunii Casablanca. Ar fi printre preferatele mele.
    Dragut si destul de spatios pentru o nunta de max 100 pers. Fata de alte sali vazute (multe) e f ok.
    Patronii par foarte implicati si iti dau toate detaliile. Doar ca iti cam recomanda ornarea si muzica cu ei si cu totii avem idei diferite privind muzica si speram si la ceva deosebit la ornare.
    Raluka_46.......poti sa dai mai multe detalii?
    Vii tu cu muzica,ornarea?Am vazut ca in meniuri au si bautura . Tie ti au acceptat cu bautura ?
    Noua ne au aratat si poze cu meniurile. pareau bune dar mai mult de atat nu stiu.
    Din cate am inteles sunt deschisi la orice in meniu.

Iti multumesc anticipat pentru raspuns si mult succes in pregatiri.

Inregistrat
    15.08.2012

Noi am incheiat contract doar cu restaurantul,meniu de 130 cu minim de bautura si verbal,ne-a acceptat si un plus de bautura adus de noi.ne-a fost propusa si noua si formatia si persoana cu care colaboreaza la ornatul salii.dar am refuzat ambele deoarece,muzica,vom avea o cunostinta,iar decorarea cu ce ne doream costa mult si asa am ales o firma de decoratiuni din bacau,sugerata de viitorii nostri nasi,Decorativ.momentan noi nu suntem in Bacau,dar vom veni curand si cu o luna inainte vom merge din nou la restaurant pt a concretiza totul.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us