Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: La ce biserica botezat?

Inregistrat
    03.12.2008

Implicit La ce biserica botezat?

Pe 14 iulie ne-am botezat primul nostru finut la Biserica Inaltarea Domnului. Ca si punct de reper va pot da Liceul nr. 10 Sf. Maria. Noi tot acolo ne-am si cununat. Am si eu cateva curiozitati. Preotul ne-a specificat faptul ca nu accepta lumanari cu tot felul de impopotonari, ca nasii copilului trebuie sa stie crezul si nasa trebuie sa aiba umerii acoperiti in biserica. Am respectat toate lucrurile acestea si la sfarsit preotul a spus ca vrea sa faca o poza cu noi. Asa s-a intamplat si in cazul vostru?
    daca doriti sa vedeti valsul nostru va invit aici Mentionez ca nu a fost prins exact de la inceput
    http://www.youtube.com/watch?v=joiB50GEzyM

Implicit Re: La ce biserica botezat?

Citat Postat de camenele Vezi mesajul
    Pe 14 iulie ne-am botezat primul nostru finut la Biserica Inaltarea Domnului. Ca si punct de reper va pot da Liceul nr. 10 Sf. Maria. Noi tot acolo ne-am si cununat. Am si eu cateva curiozitati. Preotul ne-a specificat faptul ca nu accepta lumanari cu tot felul de impopotonari, ca nasii copilului trebuie sa stie crezul si nasa trebuie sa aiba umerii acoperiti in biserica. Am respectat toate lucrurile acestea si la sfarsit preotul a spus ca vrea sa faca o poza cu noi. Asa s-a intamplat si in cazul vostru?
    noi am cununat acolo si la fel ne-a zis: fara lumanari gatite excesiv, fara tinute indecente.
    si la fel, a vrut poza de grup!

pe baiatul nostru il vom boteza tot la mavramol.
    NIMIC FARA DUMNEZEU!

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

ERIC

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us