Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 33

Subiect: Centrul de evenimente din complexul Palas

Inregistrat
    30.08.2012

Implicit Re: Centrul de evenimente din complexul Palas

Citat Postat de Paula-Ramona Vezi mesajul
    Am fost si eu sa vad sala.E draguta dar pretul meniului mi se pare un pic piperat pentru cat ofera.
    Sunt unele restaurante care ofera mult mai multe si cu bani mai putini.Asta e parerea mea acuma depinde de gusturile si bugetul fiecaruia
    da,dar nici un restaurant nu se compara cu cel de la palas,plus peisajul...este un restaurant select

Inregistrat
    01.07.2012

Smile Re: Centrul de evenimente din complexul Palas

Buna feteleo,
    Eu voi face nunta la Palas. Iubitului meu i-a placut mult, si mie la fel insa mi se parea un pic piperat pretul. Acum la 220 lei meniul iti ofera 3 feluri de mancare, cafea/suc/vin alb nelimitat, tort, prajituri, sampania de receptie, rezervare foisor pentru poze. Sunt incatanata de locatia aleasa, mai ales ca de pe terasa ai o priveliste superba, invitatii putand vedea chiar si Palatul Culturii. Daca mai doreste cineva alte detalii, le ofer cu cea mai mare placere.

Inregistrat
    14.09.2012

Citat Postat de supliform Vezi mesajul
    Buna feteleo,
    Eu voi face nunta la Palas. Iubitului meu i-a placut mult, si mie la fel insa mi se parea un pic piperat pretul. Acum la 220 lei meniul iti ofera 3 feluri de mancare, cafea/suc/vin alb nelimitat, tort, prajituri, sampania de receptie, rezervare foisor pentru poze. Sunt incatanata de locatia aleasa, mai ales ca de pe terasa ai o priveliste superba, invitatii putand vedea chiar si Palatul Culturii. Daca mai doreste cineva alte detalii, le ofer cu cea mai mare placere.
    o locatie superba intr-adevar...poti sa imi spui cat ajunge meniul cu 4 feluri ? Unde fac tortul si prajiturile?Poti sa iti alegi tu unde sa se faca?
    Multumesc anticipat

Inregistrat
    01.07.2012

Citat Postat de copilash_mare Vezi mesajul
    o locatie superba intr-adevar...poti sa imi spui cat ajunge meniul cu 4 feluri ? Unde fac tortul si prajiturile?Poti sa iti alegi tu unde sa se faca?
    Multumesc anticipat
    Pai meniul cu 4 feluri de mancare e 270 ron pentru anul acesta, 2013. Si nu ofera nimic in plus fata de cel la 220 ron, decat un fel de mancare. Nu cred ca poti sa alegi tu unde sa faca tortul/prajit deoarece in meniu intra si tortul/praji atat la cel cu 3 feluri cat si la cel cu 4, insa colaboreaza cu cofetaria Montecatini si cu Moo Bakery iar mancarea este asigurata de restaurantul La Cupola ( e cel din mall de la partier si au acum si in Palas). Daca mai vrei si alte detalii, le ofer cu cea mai mare placere.

Inregistrat
    16.01.2012

Citat Postat de Paula-Ramona Vezi mesajul
    Am fost si eu sa vad sala.E draguta dar pretul meniului mi se pare un pic piperat pentru cat ofera.
    Sunt unele restaurante care ofera mult mai multe si cu bani mai putini.Asta e parerea mea acuma depinde de gusturile si bugetul fiecaruia
    Adevarul ca cine isi permite isi face nunta mult dorita chiar si la Palas...eu am ales Popas Pacurari in sala mare..este renovata si arata superb..fara cuvinte..si meniul e acceptabil..si mai ofera si cate ceva pe langa.Spor la pregatiri

Inregistrat
    01.07.2012

Wink Re: Centrul de evenimente din complexul Palas

Citat Postat de Sabina05 Vezi mesajul
    Adevarul ca cine isi permite isi face nunta mult dorita chiar si la Palas...eu am ales Popas Pacurari in sala mare..este renovata si arata superb..fara cuvinte..si meniul e acceptabil..si mai ofera si cate ceva pe langa.Spor la pregatiri
    hmm...ce sa spun..important e sa ne simtim bine si sa fie toata lumea multumita... eu sunt foarte incantata de sala pentru ca e ceva mai aparte fata de restul restaurantelor din Iasi. Si am ales 3 feluri de mancare pentru ca nu cred ca o sa ramana foarte multa lume la cel de al 4 lea fel. Sper sa fie bine, sa nu avem surprize. Eu o sa mai dau si inghetata pe deasupra, fiindca e vara sa ii mai racorim putin pe invitati.

Inregistrat
    18.01.2013

Palasul mai are inca trei sali in constructie, care vor fi gata in luna mai...

Inregistrat
    23.03.2008

Citat Postat de supliform Vezi mesajul
    hmm...ce sa spun..important e sa ne simtim bine si sa fie toata lumea multumita... eu sunt foarte incantata de sala pentru ca e ceva mai aparte fata de restul restaurantelor din Iasi. Si am ales 3 feluri de mancare pentru ca nu cred ca o sa ramana foarte multa lume la cel de al 4 lea fel. Sper sa fie bine, sa nu avem surprize. Eu o sa mai dau si inghetata pe deasupra, fiindca e vara sa ii mai racorim putin pe invitati.
    am fost la o nunta la palas anu trecut..dezamagire mare...protiile fff mici,iar invitatii stateau mai mult pe teresa sa admire peisajul decat pe ringul de dans sa danseze desi muzica era f ok..deci ar trebui sa aveti in vedere si aspectul acesta> ca peisajul va tine oamenii pe teresa in loc de ringuld e dans..eu una nu am fost incantata de ce au oferit in farfurii cei de la palas...

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us