Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 33

Subiect: Centrul de evenimente din complexul Palas

Inregistrat
    30.10.2008

Lightbulb Centrul de evenimente din complexul Palas

La Palas a fost vreo miresica sa intrebe mai multe detalii? Pe site-ul lor scriu ca au preturi promotionale incepand de la 190 de lei/ invitat. Si au si cateva poze cu sala ... sala arata ca in vise ... atentia lor pentru detalii face totul!!!
    Daca a fost cineva rog sa-mi zica si mie detaliile...daca nu sper sa ajung eu si voi posta ce am aflat!

Inregistrat
    30.10.2008

Implicit

Am gasit prezentarea restaurantului pe un site si am aflat in plus de cele 2 variante din care poti alege :

Gold: 3 feluri de mancare, dulciuri, bauturi racoritoare, huse si fete de masa, rezervare foisor pentru sedinta foto, parcare invitati.

Platinum: 4 feluri de mancare, dulciuri, tort miri, bauturi racoritoare, welcome cocktail, huse si fete de masa, sesiune styling pentru mireasa intr-un salon profesional, rezervare foisor pentru sedinta foto, parcare invitati.

Deci Platinium are in plus un fel de mancare, tortul, cocktailul de primire si sesiunea de styling pentru mireasa. Parerea mea este ca varianta Gold este mai avantajoasa: tortul as vrea sa-l comand poate din alta parte, pentru cocktailul de primire as putea aduce eu sampania, salonul de infrumusetare tot asa poate vreau sa aleg altul, cat despre felul de mancare in plus ... unii nu raman pana la final... unii poate nu prind nici felul 3....dar in caz de ceva poate se mai solicita cateva feluri pentru invitatii prezenti pana dimineata.

Vreau sa-mi spuneti si parerile voastre va rog!!!

Am uitat sa zic ca au 3 săli situate la ultimul etaj din Palas Mall, cu acces direct din exterior, cu scările rulante din mall sau cu lifturile din parcarea subterană, sălile au terase verzi și oferă o splendidă panoramă asupra Grădinii Palas și Palatului Culturii.

Capacitatea salilor: Sala Mozart are 90 de locuri, Sala Chopin 180 de locuri și Sala Vivaldi 180 de locuri. Reunite, sălile Chopin și Vivaldi oferă un ring de dans generos și o capacitate impresionantă: peste 300 de locuri.

Eu cred ca voi opta pentru sala mica.... 180 de locuri nu cred ca voi putea ocupa... si nu stiu daca ar accepta 120 -140 locuri....
    Ultima editare de Kalini : 21.07.2012 12:13:25 Motiv: postari consecutive

Inregistrat
    26.01.2009

Implicit Re: Centrul de evenimente din complexul Palas

A fost o prietena de-a mea la nunta acolo si i-a placut mult mult, ea va avea nunta la anul se pare, si s-a hotarat sa o faca acolo, la Palas.

Inregistrat
    18.01.2012

Super ! ceva poze cu aceasta noua locatie are cineva? Vreo miresica care sa isi fi facut nunta acolo, sau poate cineva care a fost invitat acolo la un eveniment? Suntem curiosi

Inregistrat
    23.02.2009

Implicit Rezervare

Buna fetelor, am o intrebare, credeti ca se mai gasesc locuri pentru rezervare pentru luna iulie 2013 la una din salile de la palas? Eu le-am trimis un mail dar inca nu am primit nici un raspuns. Stiu ca in general salile sunt rezervate cu mult timp inainte.

Citat Postat de ladymisha Vezi mesajul
    A fost o prietena de-a mea la nunta acolo si i-a placut mult mult, ea va avea nunta la anul se pare, si s-a hotarat sa o faca acolo, la Palas.

Buna imi poti spune daca s-a hotarat pentru palas si cam cat costa meniul pe care l-a ales?

Inregistrat
    30.08.2012

Talking Re: Centrul de evenimente din complexul Palas

buna fetelor..eu voi avea nunta la palas la anul pe 2 iunie(de ziua mea..in sala mozart o voi face pt ca am 50 de invitati. am ales meniul platinum,este 250 de lei pt k e dum,samb e 280. am inclus 4 feluri de mancare,racoritoare open bar,tortul( la montecatini in mall il fac) cokteil la intrare styling pt mireasa,sedinta foto in foisorul de la palas..sunt multumita de ce-mi ofera iar sala e superba...abia astept.

Smile Re: Centrul de evenimente din complexul Palas

Am fost si eu sa vad sala.E draguta dar pretul meniului mi se pare un pic piperat pentru cat ofera.
    Sunt unele restaurante care ofera mult mai multe si cu bani mai putini.Asta e parerea mea acuma depinde de gusturile si bugetul fiecaruia

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us