Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Mamici si burtici

Implicit Mamici si burtici

Buna dragele mele....
    Mai devreme sau mai tarziu apare in familie un membru nou.. un ingeras scump si drag ce vine sa reintregeasca familia , sa aduca bucurii si impliniri!

Vad ca nimeni nu a deschis acest subiect... desi sunteti cateva mamici sau viitoare mamici pe judetul IL.
    Sa ma prezint celor noi pe forum .... Ma numesc Diana , am avut nunta in 2010 .. si sunt mama unui baietel minunat de 1 an si 5luni!

Cred ca ar fi bn sa impartasim bucuriile dar si situatiile neplacute prin care trecem noi ca mame sau bebelusii nostri_!

Va pup si multa sanatate vou si copiilor

Inregistrat
    09.09.2009

Implicit Re: Mamici si burtici

gata ! eu sunt prima . sa ma treci pe lista cu un baietel de aproape 2 lunite. e tare frumos sa fi mamica dar si obositor cu trezitul noaptea .probleme nu avem si sper ca nici un copil sa nu aiba probleme ca sunt atat de dulci ca niste ingerasi.

Implicit Re: Mamici si burtici

Citat Postat de andreea2003 Vezi mesajul
    gata ! eu sunt prima . sa ma treci pe lista cu un baietel de aproape 2 lunite. e tare frumos sa fi mamica dar si obositor cu trezitul noaptea .probleme nu avem si sper ca nici un copil sa nu aiba probleme ca sunt atat de dulci ca niste ingerasi.
    Sa va traiasca si sa va bucurati de fiecare momentel din viata lui!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us