Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Restaurant MONTE CARLO

Inregistrat
    07.05.2012

Red face Restaurant MONTE CARLO

buna,miresici!sunt o miresica de 2013...noi am ales restaurant MONTE CARLO....tinand cont k nu ne aflam in tara...am facut aceasta alegere bazandu-ne doar pe pozele de pe net si din putinile pareri auzite....dak vreo una ma poate ajuta cu mai multe informatii i-as fi recunoscatoare!
    [/url][/url]

Inregistrat
    25.02.2013

Implicit Re: Restaurant MONTE CARLO

Citat Postat de lavinia-iulian Vezi mesajul
    buna,miresici!sunt o miresica de 2013...noi am ales restaurant MONTE CARLO....tinand cont k nu ne aflam in tara...am facut aceasta alegere bazandu-ne doar pe pozele de pe net si din putinile pareri auzite....dak vreo una ma poate ajuta cu mai multe informatii i-as fi recunoscatoare!
    Salut! E o alegere f buna tinand cont de locatie. Bine e ca poti face si o nunta mai mare (datorita faptului ca e cu etaj) si o nunta mai micuta...folosind doar partea de jos. Din cate stiu (din ce m-am interesat si eu) nu ti se pune la dispozitie decat localul pp-zis (50 lei scaun). Adica tot ce inseamna bucatarie, ospatari, muzica...etc trebuie sa cauti si sa aduci tu.
    P.S. Nu pot garanta ca nu s-a schimbat ceva sau daca nu iti pun la dispozitie o firma de catering.

Inregistrat
    16.04.2013

Implicit Re: Restaurant MONTE CARLO

La Monte Carlo avem si noi, am fost in 2010 la o nunta acolo si ne-a placut foarte mult. Restaurantul e spatios, luminat corespunzator, mancarea e gustoasa, e elegant si finut.
    Nu e adevarat ca nu ti se pune la dispozitie bucataria,nu stiu daca exista vreun restaurant care organizeaza nunti si nu iti pun la dispozitie un meniu...
    Poti alege din mai multe variante de meniuri sau poti veni cu o idee proprie, dupa cum doresti. La ei e in jur de 150 lei/meniu, au deci si bucatarie, si ospatari, si sef de sala, tot ce trebuie. Tu trebuie sa vorbesti cu firma de decoratiuni, sa iti cumperi tortul, prajiturile, bautura si sa faci rost de muzica.
    Ce e aiurea e ca te obliga prin contract sa decorezi sala cu o anumita firma, Dream Party, care are preturi cam maricele dar macar lucreaza frumos si cu gust.
    Sper ca ti-am fost de ajutor!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us