Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 128

Subiect: Intalniri miresici de 2013

Inregistrat
    07.09.2009

Implicit Intalniri miresici de 2013

Am deschis acest subiect unde puteti discuta si planifica viitoarele intalniri.

Inregistrat
    01.03.2012

Implicit Re: Miresici de 2013

Si eu sunt de acord cu intalnirea. Daca ma primiti, of course
    Si cred ca ar fi fain de facut si pe orase. In Timi suntem cateva. Am o problema cu retinutul numelor dar stiu ca suntem cateva. Putem sa punem de-o iesire in mall. ca fetele
    [COLOR="magenta"][COLOR="magenta"]

[/COLOR][/COLOR]

Inregistrat
    21.12.2010

Citat Postat de miha24 Vezi mesajul
    Si eu sunt de acord cu intalnirea. Daca ma primiti, of course
    Si cred ca ar fi fain de facut si pe orase. In Timi suntem cateva. Am o problema cu retinutul numelor dar stiu ca suntem cateva. Putem sa punem de-o iesire in mall. ca fetele
    Super Miha. Eu am scris la Jud. Timis de o intalnire dar nimeni nu a spus nimic. trebuie sa iesim.

Citat Postat de allytwee Vezi mesajul
    Ce tare! Imi place ideea ta, eu una as merge!

Si eu ma gandeam de ceva vreme ca am putea organiza intalniri, ideea Larisei e foarte buna, dar am putea organiza si intalniri pe orase. Noi in Bucuresti suntem chiar destul de multicele, ce ziceti fetelor, punem si noi la cale o intalnire?
    Eu ma bag

Inregistrat
    11.05.2012

Implicit Re: Intalniri miresici de 2013

Foarte faina initiativa! Chiar mi-ar placea! Dar spuneti-mi, daca am face asa o intalnire prin mijlocul tarii, ii luam si pe miresoi?)

Inregistrat
    21.12.2010

Citat Postat de alllec Vezi mesajul
    Foarte faina initiativa! Chiar mi-ar placea! Dar spuneti-mi, daca am face asa o intalnire prin mijlocul tarii, ii luam si pe miresoi?)
    Sa nu va suparati, insa eu as zice fara miresoi ... sau poate totusi da...??? Ei intr-o parte, noi in alta. Cred ca daca ii spun sa vina la o intalnire cu miresoii din tara se prapadeste de ras. Una sunt eu, alta el...sau cine stie?

Inregistrat
    08.11.2010

Citat Postat de MissSwan Vezi mesajul
    Am deschis acest subiect unde puteti discuta si planifica viitoarele intalniri.
    Multumim MissSwan .

Inregistrat
    08.11.2010

Citat Postat de larisa2012 Vezi mesajul
    Sa nu va suparati, insa eu as zice fara miresoi ... sau poate totusi da...??? Ei intr-o parte, noi in alta. Cred ca daca ii spun sa vina la o intalnire cu miresoii din tara se prapadeste de ras. Una sunt eu, alta el...sau cine stie?
    Si eu as zice fara miresoi, doar miresici 2013 . Ca un fel de petrecerea burlacitelor, dar decenta
    Ultima editare de mihaela_toma : 01.11.2012 12:42:48

Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us