Pagina 46 din 46 PrimulPrimul ... 36444546
Rezultate de la 361 la 361 din 361

Subiect: Hortensii...

Inregistrat
    18.01.2013

Implicit Re: Hortensii...

Citat Postat de aniush Vezi mesajul
    Fetelor, intrebare: trebuie sa fac si buchetul nasei...ea a vrut ranunculus, dar florareasa mi-a recomandat lisiantus (un trandafir) cu hortensie. In situatia asta trebuie pus mai mult hortensie, mai mult trandafir? Merge daca au amandoua aceeasi culoare? As vrea sa va spun ca e dificil, pentru ca sunt multe culori, care nasei nu ii plac. Cel mai mult ii plac florile violete, dar ea se imbraca in albastru. Vroiam sa ii pun alte culori, dar nu suporta galben, alb, rosu, nu ii plac deloc. Daca as vrea sa ii fac buchetul din doua culori va trebui sa ii pun hortensiile albastre. Se poate face combinatia asta? Voi ce ziceti?
    Eu am avut buchetul la cununie din hortensii albastre si frezii albe si a fost foarte apreciat
    Iti atasez poza cu el
    Eu am fost foarte incantata de combinatia asta (cred ca merge foarte bine si cu lisiantus alb)
    O zi frumoasa si spor la miresit
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 46 din 46 PrimulPrimul ... 36444546

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us