Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: Locuinta noua vs veche

Inregistrat
    08.09.2010

Implicit Locuinta noua vs veche

Buna Miresici,

M-am gandit sa deschid un nou subiect pe acest forum deoarece vrem sa ne achizitionam si noi o locuinta si nu suntem siguri daca se ne luam un apartament vechi sau unul nou.

Asa ca va rog, pe cele care ati fost in aceeasi situatie, sa ne impartasiti si noua parerile voastre pro si contra.

O zi frumoasa,
    Magda

Inregistrat
    08.09.2010

Implicit Re: Locuinta noua vs veche

Buna,

Vad ca nimeni nu are curaj sa discute despre acest subiect. O sa incep eu.

Noi, ne-am hotarat sa ne luam un apartament nou in care nu trebuie sa iti pui decat mobila.
    Am ajuns la concuzia ca un apartament nou este mult mai eficient decat unul vechi ca si dotari, finisaje si spatiu.
    Apartamentul pe care dorim sa ni-l achizitionam este intr-un cartier de vile din oras, iar blocul este tip vila cu 2 etaje. Pe noi ne-a vrajit zona (este foarte linistita) si faptul ca bolcul este mic, doar cu 2 etaje.

Cu mai multe detalii si pareri o sa revin cand ne vom muta.

Bafta fetelor, noi speram ca am facut cea mai buna alegere.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us