Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 60

Subiect: Recomandari saloane makeup si coafor

Inregistrat
    18.01.2013

Implicit Re: Recomandari saloane makeup si coafor

Citat Postat de caty123 Vezi mesajul
    Help,
    Sunt intr-o mare panica, in mai putin de 9 saptamani am nunta si nu mi-am gasit un salon de doamne-ajuta pentru machiaj si coafat. Unele au preturi ridicol de mari si nu dispun de mai mult de 300 lei pt toata operatiunea. Iar altele sunt dubioase si sunt convinsa ca a ma duce acolo ar fi ca si cum as arunca banii pe fereastra. Mai prost e ca nu am nici o recomandare (
    Stiu ca in Bucuresti sunt f multe saloane dar nu prea mai am timp sa experimentez si as prefera sa merg la sigur pe o recomandare.
    Ma puteti ajuta?
    S-ar putea sa fie mai greu sa gasesti si coafura si machiaj la banii astia, de obicei cam atat costa coafura de nunta. De ce nu te coafezi la un salon si machiajul poti sa il faci singura. Ai destul timp sa experimentezi cu diverse stiluri si oricum orice mireasa e frumoasa in ziua nuntii deoarece straluceste de fericire Eu ma coafez si machiez pentru nunta la Oksana (un salon in Dorobanti) unde costa 300 de lei coafatul si tot atat machiajul dar pentru coafat de mireasa tot 300 de lei a platit o prietena foarte buna anul trecut la un coafor de cartier. Asa ca....cred ca cam pe aici se invart preturile pentru coafura de nunta - in jur de 200 - 300 de lei. Dar aceeasi prietena s-a machiat singura si a iesit foarte ok si a fost foarte frumoasa.

Inregistrat
    19.03.2011

la saloanele de machiaj de la mall sunt fete care fac machiaje cu vreo 120 ron. cat despre coafor, depinde ce vrei sa-ti faci. cred ca la un coafor de cartier, unde sunt coafeze cu experienta, o sa te poata ajuta nu intra in panica!

Inregistrat
    23.08.2010

Citat Postat de caty123 Vezi mesajul
    Help,
    Sunt intr-o mare panica, in mai putin de 9 saptamani am nunta si nu mi-am gasit un salon de doamne-ajuta pentru machiaj si coafat. Unele au preturi ridicol de mari si nu dispun de mai mult de 300 lei pt toata operatiunea. Iar altele sunt dubioase si sunt convinsa ca a ma duce acolo ar fi ca si cum as arunca banii pe fereastra. Mai prost e ca nu am nici o recomandare (
    Stiu ca in Bucuresti sunt f multe saloane dar nu prea mai am timp sa experimentez si as prefera sa merg la sigur pe o recomandare.
    Ma puteti ajuta?
    Buna, iti trimit detalii pe privat pentru machiaj, e cineva din Bucuresti dar care se deplaseaza pe distante mici pe langa Bucuresti.

Inregistrat
    02.03.2010

Thumbs up Re: Recomandari saloane makeup si coafor

cunosc pe cineva la care apelez mereu. Lucreaza cu produse MAC, MUFE, Atelier, Estee Lauder, YSL, Arman,i insa preturile sunt sub media de piata ;) Imi place mai mereu ca-mi face machiaje deosebite in tehnica creionului sau acuarela - stil rusesc superbe! Daca esti interesata scrie-mi un mesaj pe privat si iti trimit detaliile.

Inregistrat
    10.09.2012

Citat Postat de Violetyk Vezi mesajul
    cunosc pe cineva la care apelez mereu. Lucreaza cu produse MAC, MUFE, Atelier, Estee Lauder, YSL, Arman,i insa preturile sunt sub media de piata ;) Imi place mai mereu ca-mi face machiaje deosebite in tehnica creionului sau acuarela - stil rusesc superbe! Daca esti interesata scrie-mi un mesaj pe privat si iti trimit detaliile.
    Buna poti sa-mi dai si mie mai multe datalii despre tipa..am incercat sa-ti sau mesaj dar nu merge..
    E din Bucuresti ???

Inregistrat
    07.10.2012

Fetelor ati incercat WHY NOT ? Ma refer coafuri strict de nunta , este foarte aproape de mine si este singurul mai renumit ca sa zic asa...si nu stiu daca merita incercarea.

Inregistrat
    24.02.2012

Citat Postat de sweetcriss Vezi mesajul
    Fetelor ati incercat WHY NOT ? Ma refer coafuri strict de nunta , este foarte aproape de mine si este singurul mai renumit ca sa zic asa...si nu stiu daca merita incercarea.

eu amincercat why not.. anul trecut am fost cu nasa mea acolo (ea mireasa , eu domnisoara de onoare) si a iesit super bine.. eu inca nu m-am hotarat la cine apelez..si la why not nici nu e scump..cred ca in jur de 120 ron coafura de mireasa

Inregistrat
    10.07.2013

Red face Re: Recomandari saloane makeup si coafor

Buna fetelor, ma intereseaza si pe mine un machiaj profi, am nunta anul viitor si am inceput deja sa ma interesez de fel si fel de lucruri... Poate aveti si niste poze cu rezultatul final al machiajului? Mersi mult!

Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us