Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate de la 57 la 60 din 60

Subiect: Recomandari saloane makeup si coafor

Inregistrat
    27.06.2013

Implicit Re: Recomandari saloane makeup si coafor

Eu am ales-o pe Suzana Visan. Nici nu am cautat mai mult de 3 variante ca pana sa ma hotarasc, toate miresele mi-o recomandau pe ea, asa ca n-am mai stat pe ganduri si am facut rezervare (musai din timp!!! mai exact cu 8-10 luni inainte). Nu zic, normal ca imi depasea bugetul dar nu regret nicio clipa! Eu estimasem un 300 lei insa cu machiaj, gene false smoc cu smoc, stilizare si vopsire sprancene... am cam dublat suma. :-)
    DAR de exemplu la cununia civila m-am machiat vineri dimineata, sambata si duminica in vizite la nasi si rude am fost tot asa si abia luni seara m-am demachiat (mi-am incalcat regula de aur de a nu ma culca nedemachiata). Needless to say ca a fost absolut superb si la civila (1 august - unde am folosit machiajul de la proba pt machiajul de mireasa) si la nunta (24 august). A rezistat extraordinar de bine, tinand cont ca la civila am stat vreo 12 ore in soare, la 35 de grade iar la nunta (din pacate), mai ca n-am lesinat si eram fleasca de la frisoane si toate cele pe care le simteam. Apropos de asta... incercati inainte de nunta sa va odihniti, sa nu va faceti griji si sa mancati bine dimineata inainte sa inceapa toata nebunia. Eu dupa 40h nedormita si nemancata, am fost la un pas sa merg la spital in loc de restaurant. Dar totul s-a terminat cu bine! :-)
    Are salonul la Piata Romana dar poate veni si acasa.
    Suzana este o fata minunata, cu care te vezi prima data dar parca sunteti prietene de-o viata. Este calma, te linisteste si pe tine, te binedispune, e totul super ok. O recomand din toata inima! :-)
    Imagini atasate Imagini atasate

Pentru make-up o recomand pe Simona Niculae http://www.simona-niculae.ro
    Foloseste o tehnica speciala - machiajul cu aerograf. Astfel fata machiata nu devine prea incarcata - e genul meu

Super servicii, super om; se deplaseaza la domiciliu ;)

Inregistrat
    20.04.2016

Buna, pe mine m-a machiat Katy, salonul ei se numeste Katiusa Popovici. recomand cu drag, am avut un machiaj impecabil desi am dansat toata noaptea! e destul de prinsa si recomand sa va faceti o programare..www.katiusapopovici .ro are site-ul ei.

Inregistrat
    23.09.2015

Eu am lucrat cu Andreea Iordache pentru coafat si Andreea Cecilia pentru machiaj. Le recomand din suflet pe amandoua, am fost extrem de multumita de rezultate, de profesionalismul lor si as repeta oricand experienta. Atat coafura, cat si machiajul au avut un aspect natural si au aratat impecabil pe parcursul intregului eveniment.

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us