Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: verighete subtiri

Inregistrat
    21.11.2012

Implicit verighete subtiri

Cum vi se par verighetele subtiri si simple? Este o idee buna sa comandam asa subtiri, exista dezavantaje sau avantaje? Ma refer la o latime in jur de 2,5mm (eventual 3mm) pentru mireasa, si 4mm pentru mire.

Cred ca este relevant sa mentionez ca suntem destul de mici de inaltime (1.63 eu si 1.70 el) si slabi, avem degetele subtiri si mainile destul de mici.
    Ultima editare de alexandaa : 27.02.2013 15:43:45

Inregistrat
    18.01.2013

Implicit Re: verighete subtiri

Citat Postat de alexandaa Vezi mesajul
    Cum vi se par verighetele subtiri si simple? Este o idee buna sa comandam asa subtiri, exista dezavantaje sau avantaje? Ma refer la o latime in jur de 2,5mm (eventual 3mm) pentru mireasa, si 4mm pentru mire.

Cred ca este relevant sa mentionez ca suntem destul de mici de inaltime (1.63 eu si 1.70 el) si slabi, avem degetele subtiri si mainile destul de mici.
    De cand ma stiu mi-au placut lucrurile mai finute, iar pentru verighete si eu as opta pentru un model mai subtire! Puteti merge sa vedeti si ce gasiti prin magazine, sa vedeti cum va vin si daca o sa va placa, nu aveti de ce sa nu vi le faceti asa!

Inregistrat
    18.02.2013

si ale noastre sunt subtiri, au 4 mm latime si 5,35 gr amandoua....dar noua ne-au placut asa ca le-am luat...iata-le
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    19.07.2012

Citat Postat de moldo55 Vezi mesajul
    si ale noastre sunt subtiri, au 4 mm latime si 5,35 gr amandoua....dar noua ne-au placut asa ca le-am luat...iata-le
    Vai, de n-am citit despre verigheta si inelul tau de logodna pe toate thread-urile despre verighete. Chiar si acum la 5 ani dupa nunta tot simti nevoia sa iti expui verigheta...
    Sunt dragute, dar nu inteleg de ce ni le tot arati.

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us