Pagina 2 din 323 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 2580

Subiect: Miresici de 2014

Inregistrat
    11.07.2011

Implicit Re: Miresici de 2014

Fetelor, ma bucur tare mult sa va anunt ca incepand de astazi aveti un grup special al miresicilor de 2014, pe facebook. Va astept acolo sa discutam!

Inregistrat
    28.08.2012

Spor la pregătiri miresici de 2014! mai trageți cu ochiul și la noi, 2013! eu anul trecut (2012) pe timpul acesta nu știam că voi fi miresică de 2013, dar îmi doream tare mult
    aveți suficient timp pentru toată organizarea!
    succes și spor!

Inregistrat
    05.06.2012

Bafta fetele ! stati relaxate! eu am doua prietene miresici de 2014 si pe ele le sfatuiesc acelasi lucru: sa nu se streseze prea mult, cu nimic, pentru ca timp este destul si nu e cazul de panica. inteleg nerabdarea de a organiza, dar fara stress.. uite de exemplu eu restaurantul, exact ce cautam gasit in bucuresti, cu cateva luni inainte de nunta. Biserica pentru iunie, am gasit-o acum in februarie desi mi se zicea ca nu am nicio sansa sa mai gasesc biserici libere... rochita - am probat in luna ianuarie in diverse locuri, in februarie deja o aveam... hmmm dj, foto toate le-am gasit in ultima vreme. Deci totul cu calm, fara stress si va fi foarte bine...(o sa vedeti in poze la mine)
    Bafta tuturor si spor la miresit!

Inregistrat
    18.01.2013

Citat Postat de danielan86 Vezi mesajul
    Fetelor, ma bucur tare mult sa va anunt ca incepand de astazi aveti un grup special al miresicilor de 2014, pe facebook. Va astept acolo sa discutam!
    Nu gasesc ..cum caut? Multumescccc

Inregistrat
    18.01.2013

Citat Postat de ioanaechim21 Vezi mesajul
    Spor la pregătiri miresici de 2014! mai trageți cu ochiul și la noi, 2013! eu anul trecut (2012) pe timpul acesta nu știam că voi fi miresică de 2013, dar îmi doream tare mult
    aveți suficient timp pentru toată organizarea!
    succes și spor!
    Eu de mult trag cu ochiul la tooot ce povestiti voi si abia astept sa vad poze de la nuntile voastre si sa citesc sfaturile voastre, dupa nunta. Pentru ca de la voi invatam cel mai mult. Si chiar daca noi, aici, nu prea avem ce sa povestim inca, sunt mandra totusi ca a fost facuta si "pagina" noastra

Inregistrat
    31.01.2013

Buna fetelor,

De mult timp tot urmaresc si eu sa vad cand apare sectiunea "Miresici de 2014" . Pana acum si noi avem doar restaurantul rezervat, si o idee cam ce fotograf/videograf am vrea, dar nimic concret. Nefiind in tara, e putin mai greu cu organizarea, dar speram sa se rezolve totul cu bine.

Onlyfashion, si eu sunt tot din Sibiu, dar mirele fiind din Bucuresti, vom face nunta acolo. A trebuit sa ma "sacrific" sa nu fac nunta in orasul meu frumos, dar pana la urma cei mai mult invitati vor fi din Bucuresti.

Bafta si spor la pregatiri!

Inregistrat
    08.11.2010

Citat Postat de onlyfashion Vezi mesajul
    Eu de mult trag cu ochiul la tooot ce povestiti voi si abia astept sa vad poze de la nuntile voastre si sa citesc sfaturile voastre, dupa nunta. Pentru ca de la voi invatam cel mai mult. Si chiar daca noi, aici, nu prea avem ce sa povestim inca, sunt mandra totusi ca a fost facuta si "pagina" noastra
    Chiar pe vremea asta, acum un an am inceput si eu sa fiu activa pe forum .
    Am reusit pana acum sa parcurg cat de cat discutiile miresicilor de 2012 si m-au ajutat foarte mult, iar voi puteti sa parcurgeti si sa interveniti in discutiile miresicilor de 2013 .
    Stati linistite, pana pe la inceputul anului urmator o sa tot strangeti idei, legate de organizare, aranjamente, invitatii, etc. Eu un asa am facut, am scris multe foi, am salvat multe imagini, iar acum incep sa se concretizeze toate, pentru ca va veti gandi si razgandi de multe ori , dar macar aveti de unde alege.

Este o perioada fantastica, asa ca incercati sa o traiti la maxim, cu emotie si bucurie...va va fi foarte draga

Inregistrat
    18.01.2013

Citat Postat de crissa20 Vezi mesajul
    Buna fetelor,

De mult timp tot urmaresc si eu sa vad cand apare sectiunea "Miresici de 2014" . Pana acum si noi avem doar restaurantul rezervat, si o idee cam ce fotograf/videograf am vrea, dar nimic concret. Nefiind in tara, e putin mai greu cu organizarea, dar speram sa se rezolve totul cu bine.

Onlyfashion, si eu sunt tot din Sibiu, dar mirele fiind din Bucuresti, vom face nunta acolo. A trebuit sa ma "sacrific" sa nu fac nunta in orasul meu frumos, dar pana la urma cei mai mult invitati vor fi din Bucuresti.

Bafta si spor la pregatiri!
    Offf, ce rau imi pare ca nu o faceti la Sibiu, mai povesteam una alta.. Ca din cate vad, nu mai e aproape nicio miresica din Sibiu. Spor la pregatiri si voua!

Pagina 2 din 323 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us