Pagina 907 din 907 PrimulPrimul ... 407807857897905906907
Rezultate de la 7.249 la 7.256 din 7256

Subiect: MIRESICI de IULIE 2008

Inregistrat
    07.09.2007

Implicit Re: MIRESICI de IULIE 2008

nu o sa mai intrati deloc?
    pe la guralive...pe la off topic 2008..etc? ar fi pacat sa nu mai vorbim
    daca nu mai dau de voi...eu va salutsi sa doresc numai bine

Inregistrat
    27.09.2007

Dragelor, va pup pe toate Ma bucur ca am reusit sa devenim prietene si ca ne-am castigat increderea una celeilalte de-a lungul timpului! Eu va urez o viata plina de fericire, implinire si prosperitate alaturi de sotiorii vostri si sa aveti copii frumosi si sanatosi! Nu-mi iau la revedere de la voi insa, ci de la acest topic si tot ce a insemnat el pentru noi
    Eu una, abia astept sa ne si cunoastem in persoana si sa vezi atunci ce nu ne mai sta gura o secunda

Inregistrat
    19.01.2008

va pup si eu!!!

si ne auzim pe alte topicuri

sa aveti un w frumos!!!!

Inregistrat
    25.07.2007

va pup fetelor!pe mine ma gasiti in continuare pe forum la mamici,la off topic 2008.

Inregistrat
    28.01.2008

Buna seara Miresici,
    mai apuc si eu sa va scriu un ultim mesaj pe acest topic, am revazut mesajele si am zambit si m-am incalzit de la ele, era perioada cand nu puteai urmari firul povestirii, asa entuziasmate eram, si mai tin minte ca eu asa am venit, citindu-va si nu-mi venea sa cred ce "calme" sunteti si ca discutati chestii cu o usurinta, iar eu cand v-am spus ca sunt disperata si impietrita de frica, ati inceput toate, "vai ce frica ne e, vai ce emotii" si la un moment dat cineva (daca nu chiar Crys) a zis "fetelor, eu spun sa nu disperam" si am trecut la alt subiect
    si am revazut o gramada de "fete cunoscute" care intre timp s-au topit, dara atunci erau printre protagonisti, ca de ex Cosicel si multe alte fete, si o admiram pe Djini pt seninatatea si optimismul ei (mai vorbea si cu "iz" adica cu regionalisme, de-mi era gura pana la ureche cand o citeam) si vai! ROCHIA, rochia viselor noastre...
    Imi pare nespus de rau, si stiti asta, pt acest topic, dar ce poti face? poate ne regasim altundeva, daca cineva gaseste un loc bun sa ne anunte, poate chiar nu ar fi asa catastrofal pe off-topic, sau poate... cine stie..peste cateva luni ne vedem toate la "sarcina, nasterea"

Inregistrat
    28.01.2008

Ce mai pot sa spun? imi pare rau ca n-am apucat sa fiu Regina pe acest topic, mai tin minte ce fericire pe capul meu cand am devenit Printesa!
    Parca se termina ceva foarte drag, adica parca nu ma mai simt miresica si e trist, si eu sunt trista, pt ca a fost cea mai frumoasa perioada si aici m-am simtit mereu in continuare miresica, dar am aruncat o privire si la alte topicuri care se inchid, si acolo fetele erau si mai dezamagite, si se credeau "vechituri" si "date afara", asa ca eu zic ca noi totusi am suferit cu demnitate, fara scandal si rautate, ce a fost mereu caracteristic acestui topic, si de care eu am fost mereu asa mandra.
    Fetelor, cum mai ziceau si altele inaintea mea, nu adio - rectific:
    La Revedere!

Inregistrat
    17.11.2007

fetelor, e 14 feb si inca nu s-a inchis acest topic!!!! poate e minunea asteptata!
    eu zic sa ne regasim pe mess sau pe alt forum caci prietenia noastra nu se incheie cu inchiderea unui topic..asadar, ne auzim ;)
    pupici

Inregistrat
    01.06.2006

Dragelor, acest subiect a fost inchis. Mai multe detalii aici: IMPORTANT! Subiecte off-topic.
    Va asteptam la discutii despre de toate aici: "Off-topic" miresici 2008 si la discutii specifice, la toate subiectele de pe forum! Sectiunile "Dupa nunta" si "Diverse" va asteapta si, de ce nu, si cele dedicate pregatirii nuntii, unde acum puteti ajuta viitoarele mirese cu sfaturi!

Pagina 907 din 907 PrimulPrimul ... 407807857897905906907

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us