Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 16 din 16

Subiect: Restaurant Eos

Inregistrat
    12.09.2013

Implicit Re: Restaurant Eos

Citat Postat de reeaandreea Vezi mesajul
    ma bucur sa aud asta. eu am cateva emotii cu mancarea...sper sa fie totul ok
    Trebuie sa fie ok, nu se poate altfel Spor la pregateli

Inregistrat
    12.11.2013

Cool Re: Restaurant Eos

Buna fetelor! Eu am avut nunta la Eos in vara 2013. Totul a fost super! Sefii ne-au oferit exact ceea ce ne-au promis, ba chiar mai mult, am avut si surprinze placute. Sala a aratat superb si mancarea a fost multa si buna. Va recomand sa va faceti nunta acolo pentru ca noaptea totul arata de vis.

Inregistrat
    31.07.2013

Citat Postat de rebeca90 Vezi mesajul
    Buna fetelor! Eu am avut nunta la Eos in vara 2013. Totul a fost super! Sefii ne-au oferit exact ceea ce ne-au promis, ba chiar mai mult, am avut si surprinze placute. Sala a aratat superb si mancarea a fost multa si buna. Va recomand sa va faceti nunta acolo pentru ca noaptea totul arata de vis.
    Ma bucur sa aud asta! abia astept sa vad cum o sa fie totul

Inregistrat
    15.10.2013

Thumbs up Re: Restaurant Eos

Buna fetelor! eu am nunta la Eos pe 24 mai 2014, deci peste foooooarte putin timp. Din cate vad pe aici, eu o sa fiu prima
    Am auzit numai lucruri foarte bune despre Eos, doamna Mihaela este foarte cooperanta, singura grija pe care mi-o fac este in legatura cu mancarea, am auzit de la cei care au fost aici la nunti in 2013, ca nu ar fi fost pe masura asteptarilor, deoarece a fost adusa de o firma de catering.
    Spor la pregatiri!

Inregistrat
    12.09.2013

Citat Postat de miresica.de.mai Vezi mesajul
    Buna fetelor! eu am nunta la Eos pe 24 mai 2014, deci peste foooooarte putin timp. Din cate vad pe aici, eu o sa fiu prima
    Am auzit numai lucruri foarte bune despre Eos, doamna Mihaela este foarte cooperanta, singura grija pe care mi-o fac este in legatura cu mancarea, am auzit de la cei care au fost aici la nunti in 2013, ca nu ar fi fost pe masura asteptarilor, deoarece a fost adusa de o firma de catering.
    Spor la pregatiri!
    Buna, din cate stiu de la sora mea (care lucreaza ca si sezonier acolo) restaurantul are bucatar si mancarea se gateste acolo, nu am auzit niciodata de vreo firma de catering. Bafta la pregatiri ca mai ai putin

Inregistrat
    31.07.2013

Citat Postat de miresica.de.mai Vezi mesajul
    Spor la pregatiri!
    Buna,
    Sper sa ne spui cateva impresii acum ca a trecut evenimentul

Inregistrat
    06.11.2014

Buna ziua,
    a mai facut cineva nunta anul acesta? si noi cautam un restaurant si is curios cum e aici la Eos? este incapator pentru 130-150 de persoane, ramane loc si pentru locul de dans si formatie? se pune accent pe detalii, servirea cum este? dar mancarea? stiti si cam cat costa pentru sezonul 2015? multumesc!

Inregistrat
    31.07.2013

eu am avut nunta la eos anul trecut . Tot ceea ce a tinut de restaurant a fost perfect.Nu am absolut nici un repros. Servirea a fost de nota 20 , mancarea la fel iar invitatii nostri s au simtit minunat. Sper sa o tina tot asa in continuare.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us