Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Gheata carbonica in Constanta

Inregistrat
    13.08.2013

Question Gheata carbonica in Constanta

Fetelor, aveti idee de existenta unei firme care sa furnizeze gheata carbonica?

Inregistrat
    13.08.2013

Implicit Re: Gheata carbonica in Constanta

Pentru cele interesate, am gasit o firma care furnizeaza fum greu, artificii (interior si exterior) gheata carbonica in CONSTANTA!

http://www.nuntabotezconstanta.ro/nu...tificii-nunta/

Inregistrat
    11.06.2013

Citat Postat de TiuDaiana Vezi mesajul
    Pentru cele interesate, am gasit o firma care furnizeaza fum greu, artificii (interior si exterior) gheata carbonica in CONSTANTA!

http://www.nuntabotezconstanta.ro/nu...tificii-nunta/
    Daiana, eu am vorbit cu o cunostinta pentru artificii pe cer cu coloana sonora, jerbe cu scantei pentru dansul mirilor si gheata carbonica (pentru vals si pentru pahare) si preturile pe care mi le-a dat sunt mult mai mici decat cele prezentate pe site.

Inregistrat
    01.10.2013

Salut. Eu te sfatuiesc sa cercetezi mai bine piata, sa dai cateva telefoane sa intrebi de pret, pentru ca de multe ori preturile nu sunt cele afisate. Si, sa nu iti ia ochii reclamele de la firmele mai mari, sau cu vechime. Ai vazut ce a patit Bianca Dragusan la nunta? Si pe buna dreptate ca s-a enervat. A dat niste bani sa aiba fum, si de unde...Fumul se pune de la inceputul dansului, nici de cum la sfarsit...

http://www.acasatv.ro/povestiri-adev...e-roscata.html

uite, poti sa gasesti si la preturi mai mici, de la firme mai mici, chiar pe site-urile de anunturi:
    http://www.acasatv.ro/povestiri-adev...e-roscata.html

Eu personal am facut nunta cu cei de la Gheata Carbonica Constanta Metaxas Luiza. I-am ales pe ei din motive personale, si din motive ce tin de buget, dar tu ii poti alege pe cei care crezi ca sunt mai ok, mai potriviti pentru ce iti doresti. ;) Spor!

Inregistrat
    13.08.2013

Thumbs up Re: Gheata carbonica in Constanta

Citat Postat de Georgi_Anna Vezi mesajul
    Daiana, eu am vorbit cu o cunostinta pentru artificii pe cer cu coloana sonora, jerbe cu scantei pentru dansul mirilor si gheata carbonica (pentru vals si pentru pahare) si preturile pe care mi le-a dat sunt mult mai mici decat cele prezentate pe site.
    Buna, imi poti da o referinta, vis-a-vis de persoana care se ocupa cu asa ceva? Ma interesa mai mult informativ, nu stiu daca va da bine in salonul ales de mine Fumul greu, desi mi-ar place foarte mult. Sunt deschisa la alte pareri si sugestii, si automat preturi mai convenabile.

Multumesc anticipat !

Si multumesc mult pentru feedback Adelina!

Inregistrat
    11.05.2011

Din ce am aflat, si cei de la Ars Romantica au gheata carbonica si artificii...Chiar si masina de baloane. Cred ca ii gasiti pe facebook

Inregistrat
    11.05.2011

Citat Postat de dulca Vezi mesajul
    Din ce am aflat, si cei de la Ars Romantica au gheata carbonica si artificii...Chiar si masina de baloane. Cred ca ii gasiti pe facebook
    Va rog sa ii cautati pe cei de la Ars Romantica pe net, facebook, etc. ii gasiti foarte usor acolo, eu nu am datele lor de contact. Multumesc!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us