Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Restaurant DIPLOMATIC

Inregistrat
    13.08.2013

Thumbs up Restaurant DIPLOMATIC

Miresici ,

Hai sa vorbim despre localul nostru!

Inregistrat
    04.01.2015

Implicit Re: Restaurant DIPLOMATIC

Nu a facut nimeni la diplomatic?

Inregistrat
    20.01.2015

Implicit Re: Restaurant DIPLOMATIC

Buna, miresici.

A avut cineva nunta la Diplomatic de cand s-a schimbat managerul? ( D-ul Stelian parca il chema pe cel vechi ). Ati intampinat probleme cu domnul care a venit in locul dansului? Spre exemplu mie mi s-a spus la discutiile initiale ca voi avea 1 ospatar la doua mese. Azi am fost sa stabilesc detaliile finale iar domnul cel nou ne-a informat ca vor fi 1 ospatar la doua mese jumate si ca a fost o greseala a domnului de dinainte ( desi eu l-am pus sa imi scrie acest lucru in contract. era important pentru mine numarul ospatarilor. ). Deasemenea, cand mi-am ales meniul la inceput mi-au oferit in pretul acestuia si niste sfestnice cu lumanari - unul pentru fiecare masa, in loc de alte aranjamente . Acum , din nou, domnul o da intoarsa si imi da doar sfestnicele...lumanarile ma pune sa le platesc separat. Nu este o suma fabuloasa dar gestul in sine nu mi se pare ok. Nu am vrut sa fac scandal ...nu imi sta in caracter si nici nu vreau sa intampin probleme la nunta, dar nu mi se pare normal.

Teama mea este sa nu intampin si alte probleme, poate mai mari cu domnul acesta nou si cine stie ce alte surprize. De aceea ma intereseaza daca vreo miresica a trecut prin nunta in aceasta noua formula.

Multumesc frumos.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us