Pagina 2 din 17 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 131

Subiect: Pregatirile miresicilor de OCTOMBRIE 2014 :)

Inregistrat
    26.08.2013

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de OCTOMBRIE 2014 :)

Buna miresicilor ,
    si eu am rezolvat cu restaurantul , muzica , foto-video , iar restul ramane pe anul viitor , acum sunt in cautare de pantofi , nu stiti ceva site-uri cu pantofi cu toc mic de 2-3cm ca mai mare nu ii suport desi o mireasa pe tocuri arata superb, asta e nu putem fi toate la fel .
    Va doresc spor la toate si sa fie nunta asa cum o vrem noi nu alti .

Inregistrat
    18.10.2012

Citat Postat de angylau2000 Vezi mesajul
    Buna miresicilor ,
    si eu am rezolvat cu restaurantul , muzica , foto-video , iar restul ramane pe anul viitor , acum sunt in cautare de pantofi , nu stiti ceva site-uri cu pantofi cu toc mic de 2-3cm ca mai mare nu ii suport desi o mireasa pe tocuri arata superb, asta e nu putem fi toate la fel .
    Va doresc spor la toate si sa fie nunta asa cum o vrem noi nu alti .
    Nu esti singura care nu se intelege prea bine cu tocul mare. Important e sa te simti comod. Degeaba arati bine cu tocuri de 12 daca esti nervoasa ca te dor picioarele ca naiba sau nu poti sa mai dansezi. Site-uri....nu stiu,dar cred ca o simpla cautare pe google iti rezolva problema. Parerea mea e insa ca mai bine bati magazinele fiindca e important sa vezi cum te simti tu cu pantoful respectiv, nu doar sa arate bine

Inregistrat
    24.09.2013

salut miresici

ma alaturi si eu grupului pentru octombrie 2014. Inca suntem la nivelul de cautare a reastaurantului...avem cateva optiuni , insa trebuie sa ajungem personal la fiecare in parte sa hotaram asupra meniului.Sper sa rezolvam acest aspect saptamana viitoare
    va pup

Inregistrat
    18.10.2012

Citat Postat de mihaelanh Vezi mesajul
    salut miresici

ma alaturi si eu grupului pentru octombrie 2014. Inca suntem la nivelul de cautare a reastaurantului...avem cateva optiuni , insa trebuie sa ajungem personal la fiecare in parte sa hotaram asupra meniului.Sper sa rezolvam acest aspect saptamana viitoare
    va pup
    Bine ai venit!!!
    Uitati-va cu mare grija la fiecare ce ofera - meniu si pe langa - si atunci decideti la care ramaneti.Dar nu va grabiti sa stabiliti chestii exacte la meniu. Intrebati cat puteti sa jonglati cu felurile si ce schimbari puteti face fara sa va fie afectat pretul. Si daca va dau mai multe meniuri si voi vreti unul combinat...cereti cu tupeu E interesul lor sa va multumeasca! Spor la treaba!

Inregistrat
    07.06.2013

Citat Postat de Thaissa Vezi mesajul
    Bine ai venit!!!
    Uitati-va cu mare grija la fiecare ce ofera - meniu si pe langa - si atunci decideti la care ramaneti.Dar nu va grabiti sa stabiliti chestii exacte la meniu. Intrebati cat puteti sa jonglati cu felurile si ce schimbari puteti face fara sa va fie afectat pretul. Si daca va dau mai multe meniuri si voi vreti unul combinat...cereti cu tupeu E interesul lor sa va multumeasca! Spor la treaba!
    eu nu am ales restaurantul pe considerentul asta; ce imi ofera ca si mancare sau cu ce as putea 'jongla'. L-am ales pentru rafinament si eleganta...nici nu m-am interesat inca de meniuri sau ce imi ofera. Nici macar daca sala e decorata, deja am facut contract cu alta firma pt decoratiuni, macara sa stiu ca imi plac.

Inregistrat
    18.10.2012

Citat Postat de carmen3105 Vezi mesajul
    eu nu am ales restaurantul pe considerentul asta; ce imi ofera ca si mancare sau cu ce as putea 'jongla'. L-am ales pentru rafinament si eleganta...nici nu m-am interesat inca de meniuri sau ce imi ofera. Nici macar daca sala e decorata, deja am facut contract cu alta firma pt decoratiuni, macara sa stiu ca imi plac.
    Sincer...si eu am ales tot sala.Cand am intrat acolo am zis AICI MA VAD MIREASA Dar ma gandesc ca atunci cand a zis de meniu s-a referit ca se orienteaza si dupa pret/oferta si acum sincer...poate o sala sa fie superba - daca tot ei se ocupa si de mancare si e jalnica, eu sunt de parere ca mai lasi din pretentile legate de sala si incerci sa gasesti un echilibru in alegeri

Inregistrat
    07.06.2013

Citat Postat de Thaissa Vezi mesajul
    Sincer...si eu am ales tot sala.Cand am intrat acolo am zis AICI MA VAD MIREASA Dar ma gandesc ca atunci cand a zis de meniu s-a referit ca se orienteaza si dupa pret/oferta si acum sincer...poate o sala sa fie superba - daca tot ei se ocupa si de mancare si e jalnica, eu sunt de parere ca mai lasi din pretentile legate de sala si incerci sa gasesti un echilibru in alegeri
    da, vezi ce iti ofera. In cazul meu nu se pune problema, este un bun restaurant..deci stau linistita..insa vroiam toate decoratiunile albe cu danteluta, iar ei aveau alb simplu; crem si grena...acum sunt multumita ca am gasit ceea ce cautam, chiar daca platesc in plus..

Inregistrat
    24.09.2013

salut fetelor
    din cate am vazut, preturile sunt aproximativ la fel.Ideea pentru care vreau sa '' mai trag o geana'' este ca am observat ca in mare parte saliile iti ofera aceleasi servicii(muzica , flori, aranjamente..etc),
    doar ca unele sali isi merita banii respectivi, altele mai putin.
    In cazul meu, am sunat la cele care ma interesau pe mine...pretul meniului, aproximativ la fel...doar ca 2-3 din ele, trebuia sa il decorezi/aranjezi cum vrei tu( ceea ce inseamna bani cheltuiti) iar altele, aratau intr-un anume fel, care efectiv, nu mai necesitau nimic...decat aranjamente florale pe mese si atat.Din aceasta perspectiva, nu mi se pare ok , sa aiba aceleasi preturi!

Vin cu noutati!!!

Pagina 2 din 17 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us