Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 10

Subiect: Imperial Ballrooms Pipera

Inregistrat
    20.09.2013

Implicit Imperial Ballrooms Pipera

Buna Fetelor,
    Am inchiriat si noi salonul ELISABETA de la Imperial din Pipera pentru nunta noastra de anul viitor. Imi place nespus de mult salonul, gradina si mai ales ca este foarte mare si are un ring imens. Am incheiat un contract pentru 150 pers desi am pe lista cam 270 dar cred ca-mi vin cam 220-230 maxim.
    Am vorbit cu Dna Adina si mi-a dat extrem de multe sfaturi, e ff draguta, dar nu am gasit niciun topic pe aici despre aceste noi saloane deschise de cei de la Imperial ..si as vrea sa mai ma sfatuiesc despre una-alta.
    Mai e cineva care a semnat cu ei ?
    Am gasit discutii pe forum doar despre salonul lor de la Cismigiu.
    Astept sa ne schimbam impresii..desi eu sunt f incantata si de pret si de locatie
    Va pup si astept sa vorbim ..
    Ruxandra

Inregistrat
    04.11.2011

Implicit Re: Imperial Ballrooms Pipera

Buna

Noi am semnat pentru salonul Victoria pentru la anul. Si mie mi-a placut de Adina. Noi am ales meniul de 76 euro insa dupa ce vazut discutiile despre cofetaria cu care colaboreaza renuntam la tortul de la ei.

Nu vreau sa stau cu emotii.

Inregistrat
    31.07.2013

Buna miresici,

Despre salonul Ludovic din Pipera poate sa-mi spuna cineva ceva? sunt in cautare de salon pentru nunta de 70 de persoane si mi-a placut Ludovic-ul, dar nu stiu nimic despre el. Ceva pareri despre mancare/organizare la acest salon poate sa-mi dea cineva?

Multumesc anticipat.

Inregistrat
    20.09.2013

Citat Postat de Syzy Vezi mesajul
    Buna miresici,

Despre salonul Ludovic din Pipera poate sa-mi spuna cineva ceva? sunt in cautare de salon pentru nunta de 70 de persoane si mi-a placut Ludovic-ul, dar nu stiu nimic despre el. Ceva pareri despre mancare/organizare la acest salon poate sa-mi dea cineva?

Multumesc anticipat.
    Buna,
    Salonul Ludovic este superb <3 ..Din pacate pentru noi era prea mic si am ales Elisabeta. Cel mai bine e sa te duci sa-l vezi!
    Cu cine ati ales sa va faceti florile dintre cei recomandati?
    Despre mancare pot sa va spun ca noi am fost la o nunta la ei saptamana trecuta sa facem o mica degustare ca sotul meu pleca din tara iar meniul a fost excelent chiar surprinzator, e bine sa ascultati si de sfaturile bucatarului de acolo , Catalin parca..e talentat si experimentat. pupici

Inregistrat
    26.02.2014

Citat Postat de Ruxy97 Vezi mesajul
    Buna,
    Salonul Ludovic este superb <3 ..Din pacate pentru noi era prea mic si am ales Elisabeta. Cel mai bine e sa te duci sa-l vezi!
    Cu cine ati ales sa va faceti florile dintre cei recomandati?
    Despre mancare pot sa va spun ca noi am fost la o nunta la ei saptamana trecuta sa facem o mica degustare ca sotul meu pleca din tara iar meniul a fost excelent chiar surprinzator, e bine sa ascultati si de sfaturile bucatarului de acolo , Catalin parca..e talentat si experimentat. pupici
    Buna,

Si noua ne-a placut Salonul Ludovic...dar voi la ce biserica faceti cununia religioasa ...eu as vrea o biserica langa local si nu prea este niciuna in zona..

Merci

Inregistrat
    05.06.2014

Buna miresici,

Maine ma duc sa vad si eu Salonul Elisabeta. Vad ca data nuntii voastre a trecut. Puteti sa ne spuneti cum a fost, cu ce parere ati ramas? Ati luat aranjamentele si tortul de la ei?

O sa revin si eu maine cu detalii, dupa ce merg la fata locului.

Seara frumoasa!

Inregistrat
    24.08.2014

Buna,
    Am fost si am vazut sala Elisabeta, ne-a placut insa nu am gasit review-uri pe internet, lucru care ma face sa nu am foarte multa incredere in serviciile acestei locati. Eu stiu pe cineva care a fost in iunie 2014 la o nunta aici si s-a plans ca servirea nu a fost ok, mancarea rece. Ma puteti ajuta va rog cu ceva pareri?
    Multumesc.

Inregistrat
    11.09.2013

Citat Postat de Anelis2 Vezi mesajul
    Buna,
    Am fost si am vazut sala Elisabeta, ne-a placut insa nu am gasit review-uri pe internet, lucru care ma face sa nu am foarte multa incredere in serviciile acestei locati. Eu stiu pe cineva care a fost in iunie 2014 la o nunta aici si s-a plans ca servirea nu a fost ok, mancarea rece. Ma puteti ajuta va rog cu ceva pareri?
    Multumesc.
    Buna Anelis, in Salonul Elisabeta am nunta pe 23 mai 2015, eu am auzit lucruri bune despre ei (D-na Adina e extraordinara), sicer acum vazand mesajul tau parca am emotii.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us