Pagina 37 din 37 PrimulPrimul ... 27353637
Rezultate de la 289 la 296 din 296

Subiect: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2014

Inregistrat
    19.01.2014

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2014

Buna miresici de septembrie. Eu am avut nunta pe 13.09 si sunt foarte fericita ca am avut o nunta superbaaaa. Nu zic eu asta ci invitatii care mi au zis ca s au simtit extraordinar. Cea mai mare satisfactie o ai cand iti pleaca invitatii si iti zic ca totul a fost extraordinar. Desi am avut initial la degustare o mica problema la meniu la nunta totul a fost 10+. Ne au zis toti ca aperitivul a fost diferit de tot ce au mai mancat la alte nunti dar muzica a foat DE VIS. nu s a stat deloc jos decat cand am avut un super program de virtuozitate la vioara cu un baiat minunat pe care il recomand din suflet il cheama Giani Borcea face un super program. Formatia a fost NAPU BAND CU RALUCA DAN SI EMILIA MUSALA. Acesti oameni merita toti banii . Au facut o atmosfera superbaaa. La muzica populara am avut o pe Mihaela Ciobanu care a cantat super. Nu credeam ca voi ajunge dimineata sa imi para rau ca s a terminat nunta. Am dansat toata noaptea. Am gustat doar putin din aperitiv in rest nu am mancat nimuc pentru ca am vrut sa ma distrez din plin. Am avut cadou de la o prietena pe Neiliny care ne a facut un super program. A trecut totul prea repede. Va recomand formatia pe care am avut o daca vreti sa aveti o nunta de vis.

Inregistrat
    19.01.2014

Am.uitat de aranjamente care au fost superbe. Eu am avut 2 colivii pe prezidiu si cutie de dar tot o colivie aranjata super. Eu am.facut cu Glamour Events. Superbe buchetele si lumanarile iar aranjamentul de pe masa a iesit super cu cupe de martini cu felii de lime trandafiri rosii si albi si miniroze. Superbe si ieftine adica 55 lei aranjamentul

Inregistrat
    08.06.2013

Ma bucur mult pt. tine. Si noi mai avem 3 zile dar din pacate sunt unele foarte stresante. Nasa noastra tocmai a fost internata in spital si nu se stie daca va putea participa la nunta. Sunt ff suparata si am plans ieri toata ziua.... . Nu pot decat sa sper ca totul va fi bine si voi putea trece peste micile probleme ca sa ma pot bucura cu adevarat de nunta noastra.
    Ultima editare de georgy89 : 17.09.2014 08:50:01 Motiv: greseala ortografie

Inregistrat
    19.01.2014

Citat Postat de georgy89 Vezi mesajul
    Ma bucur mult pt. tine. Si noi mai avem 3 zile dar din pacate sunt unele foarte stresante. Nasa noastra tocmai a fost internata in spital si nu se stie daca va putea participa la nunta. Sunt ff suparata si am plans ieri toata ziua.... . Nu pot decat sa sper ca totul va fi bine si voi putea trece peste micile probleme ca sa ma pot bucura cu adevarat de nunta noastra.
    Importanr este ca cei dragi sa fie langa tine si sa treceti peate momentele astea. Noi am avut multw incidente la restaurant de care nu am avut habar: gen clapa stricata, artificii vals stricate si multe altele pe care formatia noastra nu ne a lasat sa le simtim si am.crezut ca totul a fost perfect si cand am aflat le am multumit tuturor ca nu ne au lasat sa le vedem. Imi venra sa plang dimineata ca s a terminat nunta. Ii ziceam sotului meu ca vreau sa ne mai casatorim odata doar ca sa repetam bunta pt ca a fost superbaaaa. Am fost super vesela toata noaptea. Ca sora mea imi zicea ca a fost la o nunta cu o sapt inainte si mireasa eea f stresata si statea bosumflata de le strica dispozitia invitatilor asa ca incearca sa nu arati nimic. Gaseste pt orice eventualitate inca un cuplu casatorit care sa va poata tine lumanarile in caz de ceva. Iti doresc o nunta superba cum a fost a noastra. Casa de piatra

Inregistrat
    08.06.2013

Citat Postat de lucia28 Vezi mesajul
    Importanr este ca cei dragi sa fie langa tine si sa treceti peate momentele astea. Noi am avut multw incidente la restaurant de care nu am avut habar: gen clapa stricata, artificii vals stricate si multe altele pe care formatia noastra nu ne a lasat sa le simtim si am.crezut ca totul a fost perfect si cand am aflat le am multumit tuturor ca nu ne au lasat sa le vedem. Imi venra sa plang dimineata ca s a terminat nunta. Ii ziceam sotului meu ca vreau sa ne mai casatorim odata doar ca sa repetam bunta pt ca a fost superbaaaa. Am fost super vesela toata noaptea. Ca sora mea imi zicea ca a fost la o nunta cu o sapt inainte si mireasa eea f stresata si statea bosumflata de le strica dispozitia invitatilor asa ca incearca sa nu arati nimic. Gaseste pt orice eventualitate inca un cuplu casatorit care sa va poata tine lumanarile in caz de ceva. Iti doresc o nunta superba cum a fost a noastra. Casa de piatra
    Iti multumesc frumos, acum dupa ce a trecut si nunta noastra pot spune ca a fost intr-adevar superba si, desi au fost mici probleme, am reusit sa trecem cu bine peste ele si sa ne bucuram de unul dintre cele mai frumoase momente din viata noastra.
    De nasa nu pot sa spun decat ca este o persoana cu un suflet minunat. Din fericire s-a recuperat partial si a putut fi prezenta la nunta, lucru care nu a putut decat sa ne bucure si sa ne faca sa o apreciem si mai mult, avand in vedere eforturile pe care le-a depus pentru a fi alaturi de noi.

Inregistrat
    18.01.2013

Si imediat se face o luna de la Nunta .
    a fost o nunta plina de emotii ...nasa noastra fiind internata in spital inainte de nunta ..important e ca a reusit sa ajunga la biserica si a stat foarte putin la nunta .
    in rest totul a iesit conform planului si dorintelor noastre .
    ramane anul viitor sa am o alta sedinta foto cu nasii , din pacate cu ei nu prea am poze .
    voi lasa pozele sa vorbeasca despre nunta .

cu drag ,

https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=a38654506e

Inregistrat
    07.03.2015

Citat Postat de andreeazailic Vezi mesajul
    Buna,

Eu imi voi face aranjamentele cu Alexandra Gaiseanu (www.aranjamentebyalla.ro) si la flori voi merge pe alb, galben, roz si mov. Iar la salon voi folosi fetele de masa albe si fundele vor fi lila. Culorile predominante ale nuntii vor fi galben si mov, iar tema va fi "In vacanta". "Numerele" de masa vor fi de fapt fotografii ale unor insule, puse in rama. Marturiile vor fi sticlute naufragiate umplute cu nisip si scoici si legate cu fundite galbene si mov.

Noi ne-am hotarat asupra compozitiei tortului, numai ca ar trebui sa ma duc si la cofetaria respectiva sa vad exact ce putem face.

Spor la pregatiri si poate mai schimbam impresii. Ma bucur mult ca mai e cineva la Marshal.
    Buna ,

Cum a fost colaborarea cu Alexandra pt aranjamentele florale? Anul acesta am si eu nunta si as fi vrut sa colaborez cu ea...doar ca am ceva emotii pentru ca are preturi mult mai mici fata de alte oferte primite.

Mersi mult!

Inregistrat
    08.12.2011

Citat Postat de bianca1515 Vezi mesajul
    Buna ,

Cum a fost colaborarea cu Alexandra pt aranjamentele florale? Anul acesta am si eu nunta si as fi vrut sa colaborez cu ea...doar ca am ceva emotii pentru ca are preturi mult mai mici fata de alte oferte primite.

Mersi mult!
    Buna Bianca,

Cu Alexandra am colaborat foarte bine. Este o profesionista. Ne-am inteles perfect din prima clipa, desi si eu eram putin reticenta din cauza preturilor mai mici pe care le are. Dar asta nu inseamna ca face rabat de la calitate, ba dimpotriva: florile aratau ca proaspat culese si au rezistat foarte bine. Anul acesta voi cununa, iar fina mea a ales-o tot pe Alexandra, pentru ca i-a placut cum a iesit totul la nunta mea. O recomand cu mare drag.

Pupici si spor la pregatiri!

Pagina 37 din 37 PrimulPrimul ... 27353637

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us