Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Masina fum greu cu gheata carbonica

Inregistrat
    22.08.2013

Implicit Masina fum greu cu gheata carbonica

sunt interesata de masina cu gheata, carbonica, imi poate face cineva recomandare??????????

Inregistrat
    08.10.2013

Implicit Re: Masina fum greu cu gheata carbonica

Am vazut inrebarea ta, mi s-a parut interesant subiectul si am inceput sa ma documentez ca nu stiam prea bine despre ce este vorba.
    Trebiua sa dai mai multe informatii pentru necunoscatori ca mine.
    Masinile de fum greu (cu gheata carbonica ) creeaza efectele speciale sub forma unor norisori de fum care nu se ridica de la nivelul podelei, iar in timp ce mirii danseaza le creeaza impresia ca danseaza printre nori. Acelasi sentiment al au si spectatorii. Gheata carbonica se poate folosi si in paharele de sampanie sau de vin creand un efect deosebit.
    De regula fumul greu este imbinat cu artificii tip vulcan care sunt declansate automat.
    Am vazut ca avem furnizori si in Braila dupa ce am facut mai multe cautari.
    Incearca si tu pe site-urile nationale de anunturi la care se tot face reclama la televizor, cauta pentru judetul Braila sau pe google dupa cuvintele gheata carbonica Braila sau fum greu Braila
    Si vei gasi raspuns la intrebarile tale.
    Sper ca ti-am fost de folos.
    O seara buna!

Inregistrat
    28.04.2014

Implicit Re: Masina fum greu cu gheata carbonica

salut miresici si eu sunt interesata de masina cu fum greu.m am uitat pe net si preturile difera foarte mult de la unu la altul.aaaaa si am auzit k gheata carbonica arata foarte bine in bauturi knd este servita numai k schimba gustul bauturii foarte mult.acum nu mai stiu ce sa fac.sa cumpar,sa nu cumpar,nu inteleg nici de ce preturile sunt foarte diferite.ma ajuta cineva si pe mineeeeeeeeeeee.multultumesc.pupici

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us