Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: Vand rochie Nava Bride

Inregistrat
    23.11.2010

Implicit Vand rochie Nava Bride

Model Estee de la Nava Bride, ivoire, volane din organza, bust din voal cu siret in spate. Prezinta trena si rochia si voalul. (are sistem de prindere ptr trena).
    Potrivita ptr persoane de 1,70-1,80m, cu bust 90-100cm si solduri in jur de 100-110 cm.
    Identic cu pozele atasate.
    Cadou: voal ivoire din tul de matase si crinolina cu 2 cercuri.
    Pret: 1000 lei
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    12.10.2016

Implicit Re: Vand rochie Nava Bride

Salut dragele mele ce pot sa va spun mi-am cumparat o pereche de botine Guess de la un magazin online foarte frumos care l-am vazut intr-o reclama la TV . Prima data am avut ceva dubii dar acum vreau sa va recomand magazinul poate o sa va fie de folos , inca ceva linkul este mai jos tot ce aveti este sa dati click pe el si sa va alegi poseta , botina , geanta , Guess potrivita . Cate ceva despre botinele Guess , căptușeală este realizată atent - piele naturală - netedă. Confortul purtării este sporit de căptușeala interioară din piele ecologică , talpă de piele ,talpă de material de înaltă calitate. Sunt foarte feminine si evidențiază linia gambelor prezentand o ținută mai suplă.- https://www.epantofi.ro/guess.html

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us