Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: zollotko ballroom

Inregistrat
    09.10.2012

Implicit zollotko ballroom

Buna seara dragi miresici!
    Stiu ca anul trecut au fost cateva evenimente la aceasta locatie... si as dori sa stiu cat mai multe detalii despre cum s a desfasurat fericitul eveniment. Noi am incheiat contractul pentru data de 4 octombrie 2014.

Inregistrat
    05.10.2014

Implicit Re: zollotko ballroom

Buna....
    A facut cineva nunta la zolotko? am auzit tot felul de pareri....Help

Inregistrat
    21.05.2014

Citat Postat de aaaalynaaaa Vezi mesajul
    Buna seara dragi miresici!
    Stiu ca anul trecut au fost cateva evenimente la aceasta locatie... si as dori sa stiu cat mai multe detalii despre cum s a desfasurat fericitul eveniment. Noi am incheiat contractul pentru data de 4 octombrie 2014.
    cum a fost nunta?

Inregistrat
    23.04.2015

Buna fetelor!

Imi doresc foarte mult sa imi fac nunta la Zolotko, totusi ...vad ca pareri nu prea sunt si sincer as avea nevoie sa stiu daca lumea a fost multumita de aceasta locatie.
    Asa ca daca e cineva care a avut un eveniment acolo il rog sa dea cateva detalii.

Multumesc!

Inregistrat
    16.05.2010

Pe scurt: 2 toalete, una pentru barbati si una pentru femei, la o capacitate de peste 100 de persoane. Din 3 feluri de mancare doar ultimul a fost ok, primele 2 au fost esecuri, parerea mea

Inregistrat
    23.04.2015

Bun deci din start meniul va fi cu semnul intrebarii. Macar aranjamentele si sonorizarea au fost ok? (in cazul in care au fost oferite de catre cei de acolo)

Inregistrat
    16.05.2010

Nu au fost asigurate de restaurant. Aranjamentele au fost frumoase, sonorizarea luminile si fumul greu au fost foarte ok, lumea chiar s-a distrat si pe alte melodii decat cele clasice pe care le auzi la toate nuntile. Mi-a placut ca dj-ul a fost creativ si s-a adaptat

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us