Rezultate de la 1 la 1 din 1

Subiect: Vand rochie mireasa scurta,model unicat stil fairytale, din dantela superba!

Inregistrat
    27.09.2012

Implicit Vand rochie mireasa scurta,model unicat stil fairytale, din dantela superba!

Rochita mea a fost facuta pe comanda la un atelier din Bucuresti, dupa modelul pe care mi l-am dorit eu! A iesit mai frumoasa decat mi-o imaginam si m-a facut foarte fericita in ziua cand am purtat-o.

Este ideala pentru o nunta restransa, in aer liber, pentru cununie civila sau pentru o mireasa care nu isi doreste ceva pompos. Noi am facut doua petreceri separate, iar aceasta a fost prima mea rochita.

Este alba, din dantela cu aplicatii, scurta si creata, ca de printesa, cu spatele gol si manecuta, dupa cum se poate vedea in pozele de mai jos. Este marimea 36 si vine bine atat pe o miresica inalta cat si pe una micuta de inaltime. Merge accesorizata cu o voaleta sau un alt accesoriu de par gen coronita, floare etc. Eu am 1,72 m, 55 de kg si am purtat-o o singura data, cu tocuri de 8 cm.

As vrea pe ea jumatate din pretul cu care am achizitionat-o, adica 700 ron. In cazul in care exista doritoare o pot vinde impreuna cu buchetul din imagini, desigur cu un pret putin mai mare, care sa includa si buchetul. Poate fi vazuta personal in Bucuresti, Pitesti sau Campulung. Pentru mai multe poze si detalii, ma puteti contacta in mesaj privat!
    Alexandra si Alberto_109.jpgAlexandra si Alberto_018.jpgAlexandra si Alberto_055.jpgAlexandra si Alberto_441.jpgAlexandra si Alberto_509.jpgAlexandra si Alberto_479.jpgAlexandra si Alberto_445.jpgAlexandra si Alberto_030.jpgAlexandra si Alberto_436.jpgAlexandra si Alberto_070.jpgAlexandra si Alberto_093.jpgAlexandra si Alberto_078.jpgAlexandra si Alberto_084.jpg
    Ultima editare de Eya : 09.02.2014 21:51:22

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us