Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 22

Subiect: TU in revista Beau Monde Mirese!

Inregistrat
    19.07.2013

Red face Re: TU in revista Beau Monde Mirese!

Citat Postat de RevistaMiresici Vezi mesajul
    Multumim tuturor mireselor inscrise la concursul „Tu in revista Beau Monde Mirese”!
    Castigatoarele acestei editii sunt Zimbabwela si anacatalina.

Nu uitati, concursul se desfasoara fara limita in timp. Va puteti inscrie oricand, iar candidaturile deja inregristrate se mentin in lista noastra si pentru editiile urmatoare.

Doar impreuna facem revista mai buna!
    Atunci, daca se mentine deschis concursul si pentru editiile viitoare, ma inscriu si eu.
    Noi am avut nunta acum in iunie deci nu am avut cum sa ne inscriem pana in mai datorita pregatirilor.
    Ne potrivim si ne iubim in continuare, ba chiar mai mult ca la inceput.

Ultima editare de Adina_22 : 18.06.2014 14:57:44

Inregistrat
    11.10.2012

Implicit Re: TU in revista Beau Monde Mirese!

Ma numesc Ana Ganea si acestea sunt cateva dintre pozele de la casatoria noastra din 14.06.14
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    23.11.2008

Bine v-am gasit! S-a dus si frumoasa zi de 14 iunie a anului 2014 cu emotii si multa bucurie. Imi incerc norocul si vorba cantecului "sa vedem ce-o sa iasa". Va pup si va urez fericire in cuplu atat miresicilor ce au avut nunta mai demult cat si celor mai proaspete dintre voi!

Inregistrat
    06.03.2013

Salut sunt Luiza, miresica in 2015. In primul rand vreau sa va multumesc pentru ajutor deoarece fara site-ul vostru mi-ar fi imposibil sa organizez nunta pentru ca locuiesc in strainatate de multi ani. Dar datorita miresicilor din forum am gasit un fotograf extraordinar si agentia de decoratiuni si inca is in cautare pentru restul organizarii.
    Dar hai sa vorbim despre mine si viitorul sot, Roberto. Ce este special in povestea noastra? IUBIREA care invinge totul, chiar si distanta. De fapt locuim la 2000 de km de distanta si uneori nu ne am vazut decat o data la 8 luni. Dar totusi suntem impreuna, si mai fericiti ca niciodata! Apoi pot sa ma mandresc cu ceea mai frumoasa, emotionanta si originala cerere in casatorie, a fost inedita, speciala si UNICA! A inceput totul cu un tort surpriza, apoi a urmat o cautare a indiciilor prin parc si totul sa “sfarsit” cu o cerere prin intermediul statiei de emisie-receptie din avion. Daca as sta sa scriu toate detaliile as scrie pagini intreagi dar asa macar sper ca v-am starnit curiozitatea.
    In sfarsit sper ca povestea noastra sa va fascineze. Ce pot sa spun eu e ca am trait niste emotii superbe si ca pot sa fiu mandra de viitorul meu sot!

(Pozele care am atasat is inca de proba, cele definitive inca nu le am primit de la fotograf)
    Ultima editare de irina : 23.08.2014 22:45:41 Motiv: link fotograf
    Distance is not an obstacle, but it’s a beautiful reminder of how strong true love can be.

SUPERBA CERERE A VIITORULUI SOT: http://www.ovidiul.ro/cea-mai-frumoa...-in-casatorie/

Inregistrat
    27.09.2013

Suntem Valentina si Lucian, din orasul Braila si am avut nunta pe 31 mai 2014. Ne-am intalnit in urma cu 3 ani si sincer ne pare rau ca nu ne-am cunoscut mai devreme. Fiecare moment pe care il petrecem impreuna ne demonstreza ca suntem facuti unul pentru celalalt si asteptam cu nerabdare ceea ce va urma: dorinta noastra cea mai puternica in momentul acesta fiind un bebe . Despre nunta noastra pe scurt pot sa spun ca ne bucuram ca am putut fi noi insine, ca nu a trebuit sa facem compromisuri de dragul nimanui si ca am avut familiile noastre si prietenii apropiati alaturi de noi intr-o zi atat de unica si speciala. Va multumim!

Inregistrat
    31.07.2014

Buna tuturor,

Eu sunt Ramona si am o pasiune pentru nunti, mai ales acum ca o pregatesc pe a mea. Dar astazi vreau sa va povestesc despre proiectul care m-a legat de nunti - in timpul liber transform sarma in amintiri pentru miresici. Desenez, modelez, ajustez si personalizez sarma sub forma de bijuterii, umerase sau buchete pentru mirese. Seara ma retrag in coltul meu si incep sa creez povesti din sarma.

In imaginile urmatoare ma veti descoperi atat pe mine, cat si proiectul meu!

Sper sa va placa!

Buna seara. Numele meu este Badea Daniela. Va multumim pentru acest site care m-a ajutat foarte foarte mult in realizarea nuntii noastre din 2013. In septembrie mai exact pe 7 a avut loc nunta noastra mult asteptata dupa o relatie de 7 ani....secretul nostru cred ca este comunicarea pe langa sentimentele puternice care ne leaga.
    <li class="attachment"> poza (770)-001.jpg (75 Octeți)
    <li class="attachment"> DSC03086-001.jpg (44 Octeți)
    <li class="attachment"> DSC02860-001.jpg (30 Octeți)
    <li class="attachment"> poza (83).jpg (43 Octeți)
    <li class="attachment"> DSC02825-001.jpg (33 Octeți)
    <li class="attachment"> DSC03237-001.jpg (54 Octeți)

Inregistrat
    27.07.2011

Neata!

Noi vom avea nunta pe 1 noiembrie 2014, desi am facut cununia civila pe 29 iulie 2013. Ce este special la noi doi? A treia zi dupa ce m-a cunoscut, Bogdan mi-a spus ca STIE ca eu sunt femeia cu care vrea sa isi petreaca restul vietii. Ne-am cunoscut in octombrie, in martie m-a cerut oficial in casatorie si in iunie semnam pentru o noua viata.

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us