Pagina 2 din 321 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 2565

Subiect: Pregatirile miresicilor de 2015

Inregistrat
    30.10.2013

Implicit Re: Miresici de 2015

Citat Postat de celexa Vezi mesajul
    Si eu ma casatoresc in 2015. Cum stati cu pregatirile?
    Restaurant, Foto si Video contractate.

Acum sunt in cautarea unei biserici care sa fie pe placul meu si al unui DJ (probabil InSound).

Inregistrat
    02.03.2014

Noi avem restaurant, DJ si formatie. Am inceput cautarile pentru fotograf. Am decis sa renuntam la video si sa investim mai mult intr-un fotograf foarte bune. Cautarile pentru biserica incep peste vreo luna.

Inregistrat
    12.05.2014

Buna miresici,

Noi am rezervat restaurantul, formatia, fotografii si echipa video. Suntem in cautari pentru un cvartet la inceputul petrecerii. Vreo recomandare?

De asemenea ne-am apucat sa confectionam marturiile, lumanarile de la biserica si suporturile de card.

Va urez succes la pregatiri .

Inregistrat
    02.03.2014

Citat Postat de Nepthyss Vezi mesajul
    Buna miresici,

Noi am rezervat restaurantul, formatia, fotografii si echipa video. Suntem in cautari pentru un cvartet la inceputul petrecerii. Vreo recomandare?

De asemenea ne-am apucat sa confectionam marturiile, lumanarile de la biserica si suporturile de card.

Va urez succes la pregatiri .
    La ce marturii va ganditi? In ce sens confectionati luminarile de la biserica, nu le cumparati ca atare? Este buna ideea cu un cvartet la inceput. Eu as vrea un saxofonist la nunta, pentru vreo 15 minute, ca o surpriza pentru viitorul sot.

Inregistrat
    12.05.2014

Buna celexa,

Marturiile sunt lumanarele personalizate cu numele nostru si data nuntii. Acum lucrez la ea ca prototip. Atasat e o poza cam cum arata acum in stadiul de model din lut. Dupa ce e gata o sa torn silicon peste ea si o sa fac matrita pentru ele. Inca nu e finalizata.O sa pun poze cu cu ea finala cand o sa fie gata. O sa confectionam si saculetii in care o sa le imbrac. Am cumparat organza visinie. Lumanarile de la biserica o sa fie sculptate.

O zi frumoasa.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    28.03.2014

Ma alaturi si eu miresicilor de 2015. Initial ne gandeam sa avem nunta in mai 2016, dar cum socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ, am stabilit pt august 2015. Momentan noi avem sala si nasii...Stam bine

Inregistrat
    30.10.2013

Citat Postat de mada_m90 Vezi mesajul
    Ma alaturi si eu miresicilor de 2015. Initial ne gandeam sa avem nunta in mai 2016, dar cum socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ, am stabilit pt august 2015. Momentan noi avem sala si nasii...Stam bine
    Spor la miresit! Aveti timp berechet sa puneti totul la punct.

Inregistrat
    30.10.2013

Eu intampin dificultati in a gasi un fotograf care sa imi fie pe plac si sa nu ceara mai mult de 600-700euro.

Am primit oferte de 900 euro in conditiile in care vom face poze doar cu pregatirea mirilor, biserica, o mica sedinta cu mirii si petrecerea (fara cununia civila si fara datini/obiceiuri).

Voi ce buget ati alocat pentru poze? Stiu ca e un aspect foarte important dar preturile cerute mi se par absurde.

Pagina 2 din 321 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us