Pagina 3 din 321 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 2565

Subiect: Pregatirile miresicilor de 2015

Inregistrat
    04.05.2014

Implicit Re: Miresici de 2015

Citat Postat de nadia_di Vezi mesajul
    Eu intampin dificultati in a gasi un fotograf care sa imi fie pe plac si sa nu ceara mai mult de 600-700euro.

Am primit oferte de 900 euro in conditiile in care vom face poze doar cu pregatirea mirilor, biserica, o mica sedinta cu mirii si petrecerea (fara cununia civila si fara datini/obiceiuri).

Voi ce buget ati alocat pentru poze? Stiu ca e un aspect foarte important dar preturile cerute mi se par absurde.
    Buna ,

In bugetul pe care vrei sa il aloci pt foto video iti pot recomanda Amstudio 2( ii gasesti pe facebook ).

Scuze ca m-am bagat peste voi ,miresici 2015,dar poate va ajut cu un sfat ceva .

Inregistrat
    02.03.2014

Eu intampin dificultati in a gasi un fotograf care sa imi fie pe plac si sa nu ceara mai mult de 600-700euro.

Am primit oferte de 900 euro in conditiile in care vom face poze doar cu pregatirea mirilor, biserica, o mica sedinta cu mirii si petrecerea (fara cununia civila si fara datini/obiceiuri).

Voi ce buget ati alocat pentru poze? Stiu ca e un aspect foarte important dar preturile cerute mi se par absurde.

Pe palierul acesta de pret, stiu ca se incadreaza Bogdan Nemes.

Inregistrat
    30.10.2013

Va multumesc mult!

Andreea, orice sfat este binevenit.

Inregistrat
    21.05.2014

Citat Postat de belanae Vezi mesajul
    Buna!Si eu cred ca voi fi miresica in 2015,cam in vreo 3 sapt voi sti sigur!
    bine ai venit printre noi!!!

Inregistrat
    21.05.2014

Buna! Ma alatur si eu grupului miresicilor 2015. Am semnat cu cei de la Jubile (salonul Signature).
    super avem nunta in aceeasi zi,orase diferite!!!

Inregistrat
    21.05.2014

Citat Postat de celexa Vezi mesajul
    Si eu ma casatoresc in 2015. Cum stati cu pregatirile?
    eu am nasii,si restaurantul....Studiez inca piata pentru cameramani,fotograf,pentru formatie am o idee dar nu sunt hotarata!!!

Inregistrat
    31.01.2014

Buna,

Si eu voi avea nunta in 2015! Am observat ca voi sunteti cu mult inaintea noastra cu pregatirile... viitorul meu sotior considera ca mai avem timp si sa nu ne grabim...
    Noi am rezervat sala, nu avem nasi, acum nu ne putem decide la formatie si cautam foto si video.
    Pentru foto eu am primit oferte de la 850 de euro in sus, fara album foto si video intre 650 si 800 de euro. Ce parere aveti de aceste preturi? Mentionez ca fotografii si cameramanii vor fi din Iasi.

Inregistrat
    13.01.2014

Smile Re: Miresici de 2015

Buna,

Sunteti foarte harnice

Si eu am nunta in august 2015 si tot ce am facut pana acum sunt rezervari la restaurant, formatie, foto si video. Anul asta mi-am propus sa imi fac rezervare la machiaj si coafat si sa strangem bani pentru cheltuielile de anul viitor. Nu stiu ce as mai putea face de anul asta avand in vedere ca majoritatea costurilor sunt mai aproape de eveniment. Poate doar verighetele sa le luam mai din timp, sa ne interesam de bautura si eventual de transport. Ma bucur totusi ca ma pot inspira din ideile voastre

Eu am gasit foto la 800 EUR si video la 700 EUR. Mi se pare foarte scump avand in vedere ca nunta e in provincie si nu in Bucuresti dar le-am luat deja, sper sa fie profesionisti.

Spor!

Pagina 3 din 321 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us