Pagina 321 din 321 PrimulPrimul ... 221271311319320321
Rezultate de la 2.561 la 2.565 din 2565

Subiect: Pregatirile miresicilor de 2015

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de 2015

Fetelor a trecut nunta noastra. A fost superba. Nu am avut incidente naspa. Tortul a venit la timp si a aratat exact cum trebuia, buchetele au fost perfecte si dansul nostru a fost perfect cu toate ca am exersat de 4 ori intr-un an. Tocmai ne-am intors si din luna de miere unde ne-am simtit super. Nu va stresati pentru nimic in lume in ziua nuntii, va trece repede si incercati sa va destresati sotii...sotul meu a fost foarte stresat cand a inceput sa vina lumea, apoi s-a linistit. Luni incepem munca....o sa fie foarte ciudat dupa 3 saptamani de concediu.

Inregistrat
    02.12.2014

Felicitari si casa de piatra!
    Ma bucur ca totul a iesit asa cum v-ati asteptat Da, dupa nunta realizam ca ne-am stresat aiurea pentru prea multe

Revenire usoara la birou!

Inregistrat
    06.04.2015

Sa va fie de bine si sa aveti o viata exact asa cum ati visat-o!

Mi-as dori ca dupa nunta mea sa spun aceleasi lucruri pe care le-ai spus tu. Sa speram ca va fi bine!

Citat Postat de ADDA2015 Vezi mesajul
    Sa va fie de bine si sa aveti o viata exact asa cum ati visat-o!

Mi-as dori ca dupa nunta mea sa spun aceleasi lucruri pe care le-ai spus tu. Sa speram ca va fi bine!
    O sa fie bine. O sa vezi. Multa bafta si spor in tot ce va propuneti si sa aveti o nunta ca in povesti,asa cum ati visat-o!

Inregistrat
    06.04.2015

Iti faci griji si planuri un an intreg si totul trece intr-o clipita...

A fost pur si simplu perfect! Incepand cu florile,maruntisurile,etc si terminand cu petrecerea. Nu am crezut vreodata ca ma voi simti atat de bine la propria-mi nunta.As repeta-o fara doar si poate de 1000 de ori. Fetele care urmeaza sa fiti miresici,sfatul meu pt voi este sa lasati grijile si stresurile de o parte si sa va bucurati intens de fiecare moment pt ca nu iti dai seama cand trece timpul. Va doresc o nunta cel putin la fel de minunata pe cat a fost a noastra!

Casa de piatra si tot ce e mai bun in viata!

Pagina 321 din 321 PrimulPrimul ... 221271311319320321

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us