Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 18 din 18

Subiect: Restaurant Camino

Implicit Re: Restaurant Camino

Citat Postat de danuta08 Vezi mesajul
    Si eu am stabilit nunta la Camino. Nu avem in contract niciun bodyguard, si mi-au spus de 1 ospatar la 25-30 persoane. Noua ni s-a parut OK. Am si degustat din meniul pe care il aveau la nunta din seara in care ne-au chemat ca sa ne hotaram si a fost foarte bun. Sper sa fie totul OK si la noi. In plus am semnat si aranjamentele pentru nunta tot cu ei. Succes la cautari si atentie la ofertele pe care le dau diferite restaurante. Interesati-va prin cunostinte pentru ca noi am avut tot felul de surprize. E clar ca de undeva se taie: ori din cantitate, ori din calitate. Nu pierde nimeni altcineva decat tot cel care plateste.
    Cum a fost nunta la Camino ? Ai fost multumita de mancare, aranjamente, servire ?

Inregistrat
    19.06.2014

Implicit Re: Restaurant Camino

Citat Postat de cristina_mocanu Vezi mesajul
    Cum a fost nunta la Camino ? Ai fost multumita de mancare, aranjamente, servire ?
    A fost excelent. Mancarea a fost super, toti invitatii au fost multumiti. Personalul a fost foarte serviabil. Nu am avut niciun fel de probleme. Am luat si aranjamentele de la ei, si chiar au fost deosebite. Uita-te pe site la ei si vezi ce ofera. In plus am avut o relatie foarte buna cu patronii, care m-au sfatuit in toate zilele alea nebune. Mi-a prins bine sa am pe cineva cu experienta aproape. Succes in pregatiri!

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us