Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 68

Subiect: miresici noiembrie 2014

Inregistrat
    19.01.2014

Implicit miresici noiembrie 2014

Buna fetelor!sper sa nu fiu singura miresica care a existat sau exista de noiembrie...)

Inregistrat
    27.07.2011

Implicit Re: miresici noiembrie 2014

Eu am nunta pe 1 noiembrie 2014!!! Chiar cautam acest post.
    Deja ma pregatesc sa dau invitatiile!
    Sunt extrem de stresata, visez noaptea ca nu imi vin invitatii, ca nu vine machiozul, ca e alta rochie....

Inregistrat
    19.01.2014

Citat Postat de QueenAndreea Vezi mesajul
    Eu am nunta pe 1 noiembrie 2014!!! Chiar cautam acest post.
    Deja ma pregatesc sa dau invitatiile!
    Sunt extrem de stresata, visez noaptea ca nu imi vin invitatii, ca nu vine machiozul, ca e alta rochie....
    buna!!!!ce bine ca te am gasit!!! si noi ne apucam sa dam invitatiile de saptamana viitoare...pe mn ma sperie faptul ca nu vor venii invitatii.....si machiajul..mai ales ca nu m am machiat nicoadata profesional...

Inregistrat
    28.04.2014

salut fetelor.si eu sunt miresica in luna noiembrie.saptamana viitoare incepem sa dam invitatiile

Inregistrat
    27.07.2011

Citat Postat de oana0810 Vezi mesajul
    buna!!!!ce bine ca te am gasit!!! si noi ne apucam sa dam invitatiile de saptamana viitoare...pe mn ma sperie faptul ca nu vor venii invitatii.....si machiajul..mai ales ca nu m am machiat nicoadata profesional...
    Buuuunaaaa! Si eu am acelasi stres cu invitatii pentru ca avem si numar minim impus de restaurant. 120. Am pana acum vreo 155 pe lista. Important e sa iti iei o marja de eroare de calcul. eu mi-am luat 30% la suta. Adica din cate invitatii dau, scad 30% sa vad numarul final de cati vor veni. Ce sa zic... Cred ca de doua ori pe saptamana visez ca nu vin. Am inceput saptamana asta sa dam si noi invitatiile, oamenii reactioneaza destul de bine...dar pana la venit mai e drum lung!

Cat despre machiaj... o sa fii placut surprinsa. Oricum iti sugerez sa mergi sa faci o proba. Si la fel, un mic sfat... spune-i sa te faca in culori neutre, chiar daca e machiaj de seara sau de mireasa.

Inregistrat
    19.01.2014

Hey! Vor venii...sunt sigura...o sa fie bine!!! Noi inca mai avem de pregatit..costumul lui...mărturiile...cocardele...si mici mărunțișuri...de saptamana viitoare începem si noi sa impartim invitatiile...voi cum sunteti cu pregătirile? Mai avem 2 luni....yuhuuuti ai luat rochita?

Inregistrat
    28.04.2014

uf,noi nu suntem in tara,abia pe 2 oct ajungem si noi acasa.o sa alergam ca nebunii pana la nunta.cand ajungem o s ne luam rochia,costumul,verighetele.sper sa fie bine.voi v ati cumparat rochita?verighetele? fetele

Inregistrat
    19.01.2014

Citat Postat de miresici.braila Vezi mesajul
    uf,noi nu suntem in tara,abia pe 2 oct ajungem si noi acasa.o sa alergam ca nebunii pana la nunta.cand ajungem o s ne luam rochia,costumul,verighetele.sper sa fie bine.voi v ati cumparat rochita?verighetele? fetele
    eu tocmai mi am luat rochita..ai timp crede ma...la verighete daca nu le cumperi pe loc..comanda dureaza maxim 2 sapt...in rest ce mai aveti de organizat?

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us