Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 11 din 11

Subiect: divine atelier, brasov

Inregistrat
    01.01.2014

Implicit Re: divine atelier, brasov

Eu am ramas fermecata de rochia Amelia, model 2014, insa pretul ei se invarte in jurul sumei de 4000 de lei..ceea ce mi se pare enorm .

Stiti cumva daca fac reduceri, de ex daca in 2015 fac reduceri la colectiile din 2014? Si daca te hotarasti sa iei rochia de le ei, la cate probe trebuie sa te duci? Eu sunt din Iasi si e cam greu sa fac multe plimbari.

Am vazut pe pagina lor de facebook ca au facut reducere de 300 de lei la un targ..dar cam atat.

Multumesc!

Inregistrat
    31.01.2012

Citat Postat de Andreea2286 Vezi mesajul
    Eu am ramas fermecata de rochia Amelia, model 2014, insa pretul ei se invarte in jurul sumei de 4000 de lei..ceea ce mi se pare enorm .

Stiti cumva daca fac reduceri, de ex daca in 2015 fac reduceri la colectiile din 2014? Si daca te hotarasti sa iei rochia de le ei, la cate probe trebuie sa te duci? Eu sunt din Iasi si e cam greu sa fac multe plimbari.

Am vazut pe pagina lor de facebook ca au facut reducere de 300 de lei la un targ..dar cam atat.

Multumesc!
    Nu stiu daca au reduceri. Cel mai bine ii suni si ii intrebi daca au. Eu mi-am luat rochita de la ei, am pus postul pe pagina anterioara. Nu vreau sa le fac reclama, dar merita toti banii, nu-ti pare rau ca i-ai ales si plus au modele foarte frumoase. Am fost fix la 3 probe (am facut naveta Bucuresti - Brasov). Chiar merita incercat. Fetele din magazin sunt super dragute si amabile. Bafta in cautarea rochiei

Inregistrat
    18.01.2013

Sigur au reduceri, dar numai pentru rochiile care raman in stoc. Am fost eu in ianuarie si aveau redusa rochita pe care mi-o doream (la 2700lei de la 3500 parca), dar nu aveau marimea potrivita pentru mine. Daca voiam sa o refaca, o luam la pretul intreg.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us