Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 11

Subiect: divine atelier, brasov

Inregistrat
    18.07.2013

Implicit divine atelier, brasov

nu stiu cum de nimeni nu a vorbit despre aceasta casa de moda, eu o iubesc! am intalnit rochita mea la targul de nunti si de atunci m-am indragostit...nu a contat ca sunt in brasov, am cumparat-o pe loc. calitatea este extraordinara, fetele de acolo deosebite! m-am simtit divina intr-adevar! cum primesc pozele de la nunta, revin pentru a va convinge!

Inregistrat
    21.10.2012

Implicit Re: divine atelier, brasov

Citat Postat de ana_lepadat Vezi mesajul
    nu stiu cum de nimeni nu a vorbit despre aceasta casa de moda, eu o iubesc! am intalnit rochita mea la targul de nunti si de atunci m-am indragostit...nu a contat ca sunt in brasov, am cumparat-o pe loc. calitatea este extraordinara, fetele de acolo deosebite! m-am simtit divina intr-adevar! cum primesc pozele de la nunta, revin pentru a va convinge!
    Buna, ce model ti-ai ales, si cat a costat? Si mie imi plac foarte mult rochiile lor, dar nu m-as duce pana la Brasov doar ca sa le vad, asa ca sper sa vina la targul de nunti din toamna. Materialele sunt de calitate?

Inregistrat
    18.07.2013

Vin la fiecare targ, stai linistita! rochita mea a fost 2400 de lei tocmai pentru ca am cumparat-o de la targ, pretul ei era de 3000 parca. oricum, din ce am vazut, cam aici se invarte o rochita. modelul meu a fost benodir, din colectia 2013. fetele de acolo mi-au spus ca a aparut si pe coperta revistei miresici
    materialele folosite sunt de calitate, cat am probat rochita am intalnit numai mirese multumite de alegere, dar si altele care reveneau pentru rochite de seara.
    si o poza cu mine
    Imagini atasate Imagini atasate

Thumbs up Re: divine atelier, brasov

Vin la fiecare targ, stai linistita! rochita mea a fost 2400 de lei tocmai pentru ca am cumparat-o de la targ, pretul ei era de 3000 parca. oricum, din ce am vazut, cam aici se invarte o rochita. modelul meu a fost benodir, din colectia 2013. fetele de acolo mi-au spus ca a aparut si pe coperta revistei miresici
    materialele folosite sunt de calitate, cat am probat rochita am intalnit numai mirese multumite de alegere, dar si altele care reveneau pentru rochite de seara.
    si o poza cu mine
    Foaaarte frumoasa rochita

Inregistrat
    21.10.2012

si o poza cu mine
    Multumesc pentru raspuns. Sper sa gasesc si eu rochia visurilor mele la ei, sau sa mi-o fac pe comanda, pentru ca mie mi-ar placea mai degraba o combinatie intre doua rochii de la ei.

Inregistrat
    18.07.2013

din ce stiu eu, personalizeaza modelele...mult succes

Inregistrat
    31.01.2012

eu i-am gasit intamplator la inceputul anului trecut pe facebook si a fost rochia pe care mi-am dorit-o. i-au facut imbunatatiri conform cerintelor mele. si rochia de cununie a fost facuta tot la ei (o combinatie de 2 modele
    eu ii recomand cu toata increderea. merita tot efortul de a face naveta doar de 3 ori bucuresti - brasov, eu asa am facut

Inregistrat
    10.08.2014

Recomand. Rochita mea a fost tot marca Divine Atelier. Sunt foarte de treaba si a iesit foarte bine rochita, a fost admirata de toata lumea.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us