Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 73

Subiect: Mămici de ianuarie 2015 <:-P

Inregistrat
    28.08.2012

Implicit Mămici de ianuarie 2015 <:-P

Salutare viitoare mămici!

Vă propun ca în acest subiect să discutăm tot ce ne interesează despre sarcină, naștere, îngrijire nou-nascuți pentru toate graviduțele care vor naște în ianuarie 2015!
    Sarcină ușoară vă doresc tuturor!

Inregistrat
    15.09.2010

Implicit Re: Mămici de ianuarie 2015 <:-P

Citat Postat de ioanaechim21 Vezi mesajul
    Salutare viitoare mămici!

Vă propun ca în acest subiect să discutăm tot ce ne interesează despre sarcină, naștere, îngrijire nou-nascuți pentru toate graviduțele care vor naște în ianuarie 2015!
    Sarcină ușoară vă doresc tuturor!
    Hello,

Si eu tot in Ianuarie am termenul.
    De ce nu-ti pui in ticker in semnatura sa vedem evolutia lui bebe?

Inregistrat
    03.12.2011

sarcina usoara fetelor ! eu am dpn ul in dec , dar nu exista topic , asa ca scriu si eu pe unde apuc

Inregistrat
    10.03.2011

Si eu sunt viitoare mamica de ianuarie 2015.Avem DPN pe 13 ianuarie.Sarcina usoara si la termen tuturor burticilor!

Inregistrat
    15.09.2010

Citat Postat de onutza_25 Vezi mesajul
    Si eu sunt viitoare mamica de ianuarie 2015.Avem DPN pe 13 ianuarie.Sarcina usoara si la termen tuturor burticilor!
    Eu am DPN 28 Ianuarie dar fiind gemeni nu se stie . Eu sper sa stea la caldurica cat mai mult

Inregistrat
    13.12.2006

Buna fetelor,

si eu am DPN in ianuarie, dar ca si la Florentina avand in vedere ca sunt gemeni de obicei se nasc mai devreme...eu sper ca la cel putin 36 de saptamani sa ajung cu ei

Inregistrat
    15.09.2010

Citat Postat de anioana Vezi mesajul
    Buna fetelor,

si eu am DPN in ianuarie, dar ca si la Florentina avand in vedere ca sunt gemeni de obicei se nasc mai devreme...eu sper ca la cel putin 36 de saptamani sa ajung cu ei
    Hello,

Ai dat startul la cumparaturi?
    Eu ma uit zilnic dupa patut, carut dar nu ma pot decide. Wk viitor merg la colindat prin magazine, abia astept.

Ca o paranteza, am o cunostiinta care a facut FIV cu Albu si a nascut saptamana trecuta, gemeni - fata si baiat la 37 de sapt. Baiatul a avut 3 kg si fata 2,6
    Deci se poate tine sarcina pana aproape de termen, daca ne ingrijim si nu apar probleme medicale ajunge chiar si la termen
    Sa dea Domnul sa fie totul bine si sa ne laudam cu grasunicii nostri sanatosi

Inregistrat
    28.08.2012

Smile Re: Mămici de ianuarie 2015

hello burtici!

Am reușit să-mi pun și eu ticker
    Zilnic mă uit și eu după hăinuțe, pătuț și alte lucruri necesare pentru bebe, dar încă n-am cumpărat nimic! Abia aștept să încep cumpărăturile, nici nu vreau să cumpăr prea multe din prima, așa că mă informez cam ce ar trebui pentru maternitate și prima luna acasă.
    Voi ce veți avea, băiețel sau fetiță sau în cazul gemenilor, ambele variante?
    Noi vom avea un băiețel pe care d-abia îl așteptăm!

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us