Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 67

Subiect: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2015

Inregistrat
    28.03.2014

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2015

Citat Postat de RamyOana Vezi mesajul
    Mda... bunica sotului mi-a zis ca nu se fac nunti pe 29 august intrucat este Taierea Capului Sfantului Ioan Botezatorul! Am cautat pe net si nu scrie ca nu s-ar face nunti....voi stiti ceva?
    ufff... si cat am stat sa alegem data! Ba sora e plecata, ba verisoara are nunta...offffffff iar o luam de la capat!
    Se pot face nunti chiar si in zilele in care este post sau sarbatoare. Insa trebuie sa vorbesti cu preotul, faci o cerere la Episcop, platesti o taxa si se rezolva.

Inregistrat
    28.03.2014

Pentru miresicile care au o nunta tematica (si nu numai) am gasit modele de butoni pentru camasa foarte dragute pe ebay... Asa am putea sa ne integram mai bine miresoii in peisaj, ca tot tindem sa uitam de ei
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de mada_m90 : 11.10.2014 16:58:01

Inregistrat
    07.03.2013

Citat Postat de mada_m90 Vezi mesajul
    Pentru miresicile care au o nunta tematica (si nu numai) am gasit modele de butoni pentru camasa foarte dragute pe ebay... Asa am putea sa ne integram mai bine miresoii in peisaj, ca tot tindem sa uitam de ei
    eu iam facut surpriza.. butoni personalizati cu numele nostru, cu data nuntii... acuma caut doar ocazia potrivita cand sai dau
    Distance is not an obstacle, but it’s a beautiful reminder of how strong true love can be.

SUPERBA CERERE A VIITORULUI SOT: http://www.ovidiul.ro/cea-mai-frumoa...-in-casatorie/

Inregistrat
    22.06.2014

Buna fetelor, eu sunt miresica de iunie, am rezolvat cu restarunatul insa am nevoie de un sfat legat de muzica, voi ce formatii/solisti ati rezervat? Imi puteti recomanda o formatie care canta mai mult muzica usoare, cover-uri ?

Multumesc frumos,

Inregistrat
    13.11.2014

Buna, miresici de august! Ma alatur si eu voua...cu mari emotii, caci nu am gasit nici restaurantul inca!
    Ma tot uit de ceva timp si parca nu dau de nimic care sa imi placa...

Inregistrat
    28.09.2014

Citat Postat de Lexis Vezi mesajul
    Buna, miresici de august! Ma alatur si eu voua...cu mari emotii, caci nu am gasit nici restaurantul inca!
    Ma tot uit de ceva timp si parca nu dau de nimic care sa imi placa...
    Trebuie sa te grabesti.22 august este singura zi din luna cand se fac nunti in 2015.Si majoritatea dintre noi care au nunta in acea zi,deja am arvunit restaurantul.

Red face Re: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2015

Buna, fetelor! Si eu sunt miresica de august 2015, mai exact 22. Noi am dat avans la restaurant, formatie, foto-video si biserica. Acum ne mai raman "detaliile" si ne uitam si de un circuit pentru luna de miere; am vrea sa fie cu early-booking, poate mai economisim putin. Stiti vreo agentie mai ok? Voi in ce stadiu sunteti? Va pup!

Inregistrat
    28.09.2014

Citat Postat de chivuluizageorgiana Vezi mesajul
    Buna, fetelor! Si eu sunt miresica de august 2015, mai exact 22. Noi am dat avans la restaurant, formatie, foto-video si biserica. Acum ne mai raman "detaliile" si ne uitam si de un circuit pentru luna de miere; am vrea sa fie cu early-booking, poate mai economisim putin. Stiti vreo agentie mai ok? Voi in ce stadiu sunteti? Va pup!
    Exact atat am facut si noi.Pt early booking incearca la Booking com.

Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us